Kemik Yolu İşitme Cihazı Taç Tipi İşitme Cihazı

Kemik Yolu Taç Tipi İşitme Cihazı
BHM-Contact Mini –çocuklar için ideal, yetişkinlere de uygun işitme!

İşitme kaybı olan çocuklara tek taraflı ya da çift taraflı işitme desteğini doğru zamanda sağlayabilmek için BHM, dünyanın ilk dijital minyatür kemik iletimli işitme sistemini geliştirdi. Dil edinimi işitme olmadan mümkün olamayacağı için, işitme desteğini geç kalmadan sağlamak çok önemlidir. Küçük çocuklarda cerrahi işlemler ya da geleneksel işitme cihazları fazla karmaşık ve yorucu gelerek her zaman istenen sonuçları vermeyebilir. Fakat contact mini sistemi ile dil gelişimi ve genel sosyal becerilerin gelişimi sağlanıp desteklenebilir. Göze çarpmayan ve kullanımı çok basit olan bu cihaz özellikle aural atrezide ve kulak yolu anomalilerinde (mikrotia, anotia) tavsiye edilir. Kemik yolu işitme cihazı taç tipi işitme cihazı.

Çocukların kullanımına uygun kemik iletimli işitme cihazımız elektronik bir parçadan ve minyatür boyutlu bir vibratör alıcısından oluşur. Doğrudan başa temas ederek sesleri kemiğe aktarır. Kemikyoluyla iç kulağa ulaşan sesler burada işitme sinirinin anlayabileceği türden sinirsel darbelere dönüştürülür.

Contact mini, çeşitli desen ve renklerde saç aksesuarları, saç bantları ve taçlarla kullanılabilir. Elbette yetişkinler için de uygundur ve spor şapkalarla, uygun kumaşlarla kaplı taçlarla ve daha bir sürü aksesuarla kullanılabilir.

Contact mini şu durumlarda tavsiye edilir:

  • Deforme dış kulak
  • Aural atrezi
  • Ameliyat yapılamıyorsa
  • Franceschetti Sendromu
  • Otitis media (orta kulak enfeksiyonu)
  • İletim tipi işitme kaybı:

Ayrıca

  • Yatalak kişiler için
  • Başka işitme cihazlarının kullanılamadığı diğer tüm durumlar contact mini tanınmış işitme implantı firmalarının ameliyattan önce ya da ameliyatın çözüm olmadığı durumlarda kullanılmasını tercih ettiği alternatif bir tedavi yöntemidir. contact mini Avusturya kalitesiyle Avusturya’da üretilmiştir.

Bursa Osmangazi kulak cihazımı almak istiyorsunuz, Bursa’da mı oturuyorsunuz? Contact mini işitme cihazı. Daha önce işitme cihazı kullandınız mı, kullandığınız işitme cihazından memnun değil misiniz?

İşitme cihazı, kulak arkası işitme cihazı, bte işitme cihazı, işitme cihazı bte, işitme cihazı ıc, işitme cihazı ııc, işitme cihazı mc, işitme cihazı ıtc, işitme cihazı ıte, işitme cihazı mini bte, işitme cihazı recever, işitme cihazı slim tüp.

kulak  İşitme cihazı, kulak arkası işitme cihazı, bte kulak işitme cihazı, işitme kulak cihazı bte, contact mini işitme cihazı. işitme kulak cihazı ıc, işitme kulak cihazı ııc, işitme kulak cihazı mc, işitme cihazı ıtc, işitme cihazı ıte, işitme kulak cihazı mini bte, contact mini işitme cihazı, işitme cihazı recever, işitme cihazı slim tüp. çocuk işitme cihazı.