Phonak RIC Işitme Cihazı

Kanal içi alıcı (RIC)

Phonak kanal içi (RIC) işitme cihazları, tıpkı phonak kulak arkası (BTE) işitme cihazları gibi dış kulağın arkasında durur. Aralarındaki fark, hoparlörün, teknolojinin geri kalanıyla birlikte kutunun içinde değil, kulağın içine oturan bir kulak kalıbı veya dome içinde bulunmasıdır. Ardından kutu, kablo yardımıyla hoparlöre bağlanır. Bu farklı düzenek nedeniyle bu tip kanal içi  işitme cihazları,kulak arkası (BTE) ye göre her zaman daha küçük ve daha hafif olmuştur ve daha dikkat çekmeyen bir tasarıma sahiptir ancak çok ileri derece işitme kaybı yaşayan kullanıcılar için yeterince güçlü değildir.Ancak phonak kanal içi işitme cihazları estetik duruşu ve rahatlığıyla işitme cihazı kullanıcılarının tercih ettiği ürünlerden biridir.

PHONAK KANAL İÇİ İŞİTME CİHAZI ÖZELLİKLERİ 

Hem estetik hem de performansı bakımından kulak arkası cihazlara ulaşabildiğinden popüler cihazlardır

Phonak kanal içi işitme cihazları diğer cihazlara göre çevreden gelen sesleri daha iyi toplama özelliğine sahiptir

Hafif kayıplardan ileri derece kayıplara kadar uygulanması mümkündür

PHONAK KANAL İÇİ İŞİTME CİHAZI DEZAVANTAJI

Bebekler ve küçük çocuklar için uygu değildir

Daha fazla pil tüketir

Kulak kirini çok kolay tutar

Bursa’da işitme cihazı almak için işitme cihazı markası, işitme cihazı modeli ve işitme cihazı fiyatlarını kartanesi işitme cihazlarından randevu alarak inceleyebilirsiniz.

İşitme cihazı pili ve işitme cihazı aksesuarlarınızıda e-ticaret sitelerimizden veya işitme merkezimize gelerek satın alabilirsiniz.

Muğla phonak ric işitme cihazı

işitme cihazıişitme cihazı