Signia Dijital Işitme Cihazı

Dijital Işitme Cihazı

Signia işitme cihazı dijital çoğu fonksiyonel özellikleri sayesinde diğer işitme cihazlarının önüne geçmektedir son teknolojinin kullanıldığı Signia dijital işitme cihazlarında hastaya dışardan aldığı sesleri en doğal ve en net haliyle verir Sİgnia dijital işitme cihazlarının frekans aralığı diğer işitme cihazlarına göre  daha geniş olduğu için duyulabilecek ses tonları daha fazladır bu sayede ses ve algılama açısından diğer işitme cihazlarından daha  verimlidir. Signia dijital işitme cihazları tamamen kendi kendine otomatik ayarlanan ses kontrolü ile değişik ortamlar için seçilebilen hafıza butonlarına sahip olup bununla birlikte akustik enerji olan ses sinyallerini elektrik sinyaline çevirip, dijital işlemcide işleyerek, doğala en yakın sesi oluşturmak ve hastaların daha rahat işitmelerini sağlarken de diğer yandan  kullanım açısından  sıkıntı çekmemelerini sağlar.

DİJİTAL İŞİTME CİHAZLARININ ÖZELLİKLERİ

Signia  dijital işitme cihazları sesleri hastalarımıza en net şekilde verir

Signia dijital işitme cihazlarında sesleri sınırlama özelliği getirilerek hastanın rahatsız edici seslerden etkilenmemesi hedeflenmiştir.

Diyarbakır işitme cihazı, Signia Dijital İşitme Cihazı
Edirne işitme cihazı, Signia Dijital İşitme Cihazı
Elazığ işitme cihazı, Signia Dijital İşitme Cihazı
Erzincan işitme cihazı, Signia Dijital İşitme Cihazı
Erzurum işitme cihazı, Signia Dijital İşitme Cihazı

Bursa’da işitme cihazı almak için işitme cihazı markası, işitme cihazı modeli ve işitme cihazı fiyatlarını kartanesi işitme cihazlarından randevu alarak inceleyebilirsiniz.

İşitme cihazı pili ve işitme cihazı aksesuarlarınızıda e-ticaret sitelerimizden veya işitme merkezimize gelerek satın alabilirsiniz.

işitme cihazı işitme cihazı