A-M RIC Işitme Cihazı

Kanal içi işitme cihazı (RIC)

A&M işitme cihazı kanal içi(RIC) cihazdan çıkıp dış kulak üzerinden geçerek kulak kanalına uzanan ince bir tele sahip işitme cihazlarıdır.

A&M kanal içi işitme cihazları son zamanlarda çok tercih edilen bir işitme cihazıdır. A&M kanal içi işitme cihazları kulak arkası modele benzeyen açık kalıp bir modeldir. Hoparlör kulak kanalı içersindedir.A&M kanal içi işitme cihazında mikrofon, hoparlörden ayrıdır. Buda akustik geri bildirim potansiyelini azaltır,A&M kanal içi işitme cihazı  daha fazla işitme cihazı kazancı fırsatı yaratır.  Rahat kullanım sağlar. Büyük işitme kaybına daha küçük bir cihazla fayda sağlanmasına yardımcı olur. Estetik açıdan klasik kulak arkası cihazlara göre daha avantajlıdır.

A&M kanal içi işitme cihazı sayesinde bireyler kendi sesini daha doğal işitirler ve yüksek duyma konforu sağlar. Kulakta basınç oluşturmaması kullanıcıların işitme cihazına adaptasyonu kolaylaştırmaktadır.A&M kanal içi  işitme cihazının kalan kısmı kulak arkasında kalır. Alçak frekans işitme kaybı hafif, orta derecede, yüksek frekans işitme kaybı ileri dereceye kadar olan hasta grubunda uygulanabilir.

A&M KANAL İÇİ İŞİTME CİHAZI ÖZELLİKLERİ 

Hem estetik hem de performansı bakımından kulak arkası cihazlara ulaşabildiğinden popüler cihazlardır

A&M kanal içi işitme cihazları diğer cihazlara göre çevreden gelen sesleri daha iyi toplama özelliğine sahiptir

Hafif kayıplardan ileri derece kayıplara kadar uygulanması mümkündür

A&M KANAL İÇİ İŞİTME CİHAZI DEZAVANTAJI

Bebekler ve küçük çocuklar için uygun değildir

Daha fazla pil tüketir

Kulak kirini çok kolay tutar

Bursa’da işitme cihazı almak için işitme cihazı markası, işitme cihazı modeli ve işitme cihazı fiyatlarını kartanesi işitme cihazlarından randevu alarak inceleyebilirsiniz.

İşitme cihazı pili ve işitme cihazı aksesuarlarınızıda e-ticaret sitelerimizden veya işitme merkezimize gelerek satın alabilirsiniz.

Niğde işitme cihazı, A-M RIC işitme cihazı
Ordu işitme cihazı, A-M RICı işitme cihazı
Rize işitme cihazı, A-M RIC işitme cihazı
Sakarya işitme cihazı, A-M RIC işitme cihazı
Samsun işitme cihazı, A-M RIC işitme cihazı

işitme cihazıişitme cihazı