Cep Tipi Işitme Cihazı

Cep Tipi Işitme Cihazı

Cep tipi işitme cihazı özellikle ileri yaştaki kişilerin kumandayla kolay kontrol edebilmelerinden dolayı tercih etmesi sebebiyle günümüzde de kullanılan modellerdendir. İstenildiğinde her iki kulakta da kullanılabilmektedir. Oldukça ekonomik bir cihazdır.Cep tipi işitme cihazlarında kalem pil kullanılmaktadır. Tüm işitme kayıpları için değişik modelleri bulunmaktadır.Eski bir teknoloji olmasına karşın günümüzde halen kullanılmaktadır.Cep tipi işitme cihzlarının en büyük dezavantajı kablosunun çabuk deforme olmasıdır ve kablonun sürtünme seslerini kişiye iletmesidir.

Cep tipi işitme cihazları kablo sistemi ile çalışmaktadır. Elde, çantada veya cepte taşınabilen, daha büyük boyutlu işitme cihazlarıdır. Görünümü bir kasetçaları andırmaktadır. Çocuk ve yaşlılar için kullanım kolaylığı sağlar. Estetik kaygılar ve teknolojinin gelişmesiyle günümüzde çok fazla kullanılmamaktadırlar.

Cep tipi işitme cihazı iki girişli hoparlör ve üç girişli hoparlör olmak üzere iki çeşitir.

Cep tipi işitme cihazları,Cep tipi işitme cihazı tamiri,Cep tipi işitme cihazı bakım ve onarımı

Cep tipi işitme cihazı fiyatları,Cep tipi iştime cihazı 2019 fiyatları,Cep tipi işitme cihazı 2020 fiyatları,Cep tipi işitme cihazı 2021 fiyatları

Trabzon işitme cihazı, Cep Tipi İşitme Cihazı
Tunceli işitme cihazı, Cep Tipi İşitme Cihazı
Şanlıurfa işitme cihazı, Cep Tipi İşitme Cihazı
Uşak işitme cihazı, Cep Tipi İşitme Cihazı
Van işitme cihazı, Cep Tipi İşitme Cihazı

Bursa’da işitme cihazı almak için işitme cihazı markası, işitme cihazı modeli ve işitme cihazı fiyatlarını kartanesi işitme cihazlarından randevu alarak inceleyebilirsiniz.

İşitme cihazı pili ve işitme cihazı aksesuarlarınızıda e-ticaret sitelerimizden veya işitme merkezimize gelerek satın alabilirsiniz.

işitme cihazı