Kartanesi ve İşitme Cihazı Tamiri

Kartanesi İşitme Cihazları olarak her daim siz müşterilerimizin yanındayız. İşitme cihazları satışından, bakımına bir çok alanda sizlere hizmet vermekteyiz. İşitme cihazı tamiri dahil bir çok alanda yardım için bize ulaşabilirsiniz.

İşitme cihazları, sosyal hayata tutunmamızı sağlayan yegane aletlerden birisidir ama işitme cihazlarımızın bakımları yapılmadığı takdirde sosyal hayatta bir çok zorlukla karşılaşabiliriz. İşletmemizde, tüm işitme cihazı markalarının özenle bakımı ve tamir işlemleri yapılmaktadır.İşitme cihazı pillerini mağazamızda bulabilirsiniz.

Kulak Kalıbı ve İşitme Cihazı Tamiri, Bakımı

İşitme cihazı tamiri, işitme cihazı bakımı, işitme cihazı pil değişimi, işitme cihazı ses çok geliyor, işitme cihazı ses az geliyor, bursa işitme cihazı, bursa işitme bakım, bursa işitme cihazı pili, bursa işitme

İşitme cihazlarının hayatımızda önemli olması kadar Kulak Kalıplarıda büyük önem arz eder. İşitme cihazlarımızın elektronik sağlamlığı kadar kulak kalıbı bir  o kadar önemlidir. Çünkü kulak kalıbı tıkandığı takdirde işitme cihazları çalışmaz.

İşletmemizde, kulak kalıbı işlemleri özel olarak yapılmaktadır. Gelişim çağında olanların genel itibari ile 6 ayda bir kalıp değişimleri, yetişkinlerin ise senede bir olarak kalıp yenilemeleri sağlık ve sağlamlık için tavsiye edilmektedir. Kulak arkası cihaz kullanıp, sıcak ve nem oranı yüksek olan bölgelerde oturanlara terleme ve kaşıntılara karşı sert kalıp kullanmaları tavsiye edilir. İsteğe bağlı olarak her renkte kalıp üretilmektedir. Kalıp temizliği konusuna gelirsek, kanal içi kalıp ve kanal içi işitme cihazı her gün temizlenmeli ve filtresi kontrol edilmelidir. Sert ve biopar kalıp gibi kulak arkası kalıplar günlük temizlenmeli ve gerekirse kulak kalıbı için özel yapılmış özel temizlik tabletleri kullanılmalıdır. İşitme cihazınızı uzun süre ve randımanlı kullanmanız için işitme cihazınızın tamir görmemesi için işitme cihazınızın ve kulak kalıbızın bakımlarını zamanında yapmanız gerekmektedir.

İşitme cihazları konusunda teknik ve diğer bir çok konuda destek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kartanesi İşitme Cihazı ailesi olarak her daim sizlerin yanınızdayız. Bursa’nın herhangi bir yerinden kolayca işletmemize gelebilirsiniz. İşletmemizde; işitme cihazı pil değişiminden bakımına, satışından kalıp işlemine bir çok hizmet verilmektedir.

İşitme cihazı tamiri masrafını en aza indirmek için işitme cihazı nem alıcı kutunuzu düzenli kullanınız. İşitme cihazı tamiri ile işitme cihazı ayarı farklı durumlardır işitme cihazı tamiri işitme cihazı çalışmıyor veya işitme cihazı kesiklik yapıyor veya ses hastaya az geliyorsa mekanik olarak yapılacak durumdur.