Bursa İşitme Cihazı

Bursa işitme cihazı; Kartanesi işitme cihazı merkezi olarak bursa işitme cihazı sektörüne 16 yılı geçkin zamandır bursa da işitme cihazı satış ve uygulama, işitme cihazı tamiri, işitme cihazı bakımı, işitme cihazı tamiri, işitme cihazı aksesuarları, işitme cihazı temizleme ürünleri, işitme cihazı bakım ürünleri, işitme cihazı yedek parçaları hizmeti vermekteyiz.

Bursa osmangazi, bursa yıldırım, bursa nilüfer bursa yenişehir, bursa inegöl, bursa iznik, bursa gemlik, bursa mudanya, bursa burgaz gibi bir çok ilçeye hizmet vermekteyiz. Her geçen gün bünyemize yeni markalar ekleyerek sizlere daha geniş ürün işitme cihazı sunmaktayız.

İşitme cihazı markaları olarak sanova şirketinin distribütör lük yaptığı phonak işitme cihazı, unitron işitme cihazı markalarından unitron işitme cihazının satış ve uygulamasını yapmaktayız. Sivantos şirketinin distribütör lük yaptığı sıgnia işitme cihazları,rexton işitme cihazları, a&m işitme cihazları, audio service işitme cihazları markalarından rexton işitme cihazının satış ve uygulamasını ve audioservis işitme cihazının satış ve uygulamasını yapmaktayız. Sıemens işitme cihazı sektöründen çekilince sivantos firması sıgnıa markası olarak yoluna devam etmektedir.

Tamir bakım temizlik fiting ayarı. kulak içi, kulak arkası uniron işitme cihazları, kulak içi, kulak arkası phonak işitme cihazları, kulak içi, kulak arkası hansoton işitme cihazları, kulak içi, kulak arkası signia işitme cihazları, kulak içi, kulak arkası rexton işitme cihazları, kulak içi, kulak arkasıa&m işitme cihazları, kulak içi audio service işitme cihazları, kulak içi beltone işitme cihazları, kulak içi resound işitme cihazları, kulak içi oticon işitme cihazları, kulak içi bernofon işitme cihazları, kulak içi maico işitme cihazları, kulak arkası wıdex işitme cihazları, kulak içi coselgi işitme cihazları, kulak içi earnet işitme cihazları, kulak arkası helix işitme cihazları, kulak arkası anaton işitme cihazları, kulak arkası audibel işitme cihazları için yapmaktayız. İşitme cihazı satışı yaptığımız kullanıcılarımıza fiting ayarını ücretsiz yapmaktayız.
İşitme cihazı bursa ve ilçeliri ile hizmetindeyiz.

Bursa ve bursa ilçelerinden işitme cihazı merkezimize tranway ve metro ile kolay ulaşım imkanı.