İşitme cihazınızı ilk günkü performansı ile kullanmanız için www.hearplus.net işitme cihazı bakım ve temizleme ürünlerini düzenli kullanınız. Hem kulak sağlığınız, işitme cihazınız, kulak kalıbınız için önem arz etmektedir. Aşağıdaki yazılarda işitme cihazı temizleme ve bakım ürünlerinin kullanımı detaylı olarak türkçe ve ingilizce olarak yazılmıştır. Ter ve nem işitme cihazı nın en büyük düşmanıdır. Kulak arkası işitme cihazı kulak içi işitme cihazı için gereklidir.

İŞİTME CİHAZI RUTİN BAKIMLARI

İşitme cihazınızın, kulak cihazı  daha uzun ömürlü olması ve garanti dışı kalmaması için işitme cihazı temizleme ve bakım malzemelerini düzenli olarak kullanınız.

unutmayın işitme cihazınız suya ne kadar dayanıklı olursa olsun ter asit içeren bir madde olduğu için işitme cihazınıza zamanla zarar verir.

her akşam işitme cihazınızı pil kapağı açık şekilde nem alıcı kutunun içerisine koyunuz ve kutunun kapağını kapalı tutunuz.

kulak içi ve receverlı cihazların hoparlörünün ve mikrofonunun filtrelerinin temizliğine dikkat edip her hafta kontrol ediniz. filtreleri düzenli olarak 4 hafta da bir değiştiriniz.

kulak arkası cihazlarda kulak kalıplarınızın temiz olmasına dikkat ediniz. aksi taktirde ses kulağa ulaşmaz sesi alamazsınız. kalıpta oluşan kulak kirini temizlemek için kalıp hortumunu cihazın boynuz kısmından tutarak ayırınız kulak kalıbını akşamdan temizleme sıvısına koyarak sabaha kadar bekleyiniz. sabah kuruladıktan sonra temizleme pompası ile hortumun içinde kalan suyu kurutarak  tekrar cihaza takabilirsiniz.

kalıp hortumu sertleşmiş ve sararmış ise cihazı aldığınız firmaya başvurarak değişimini sağlayınız.

işitme cihazı kalıpları çocuk hastalar için 6 ayda bir, yetişkin hastalar için yılda bir defa değiştirilmelidir.

işitme cihazı pilleri işitme cihazları için tasarlanmış özel pillerdir. farklı piller işitme cihazınıza zarar verebilir ve cihazınız garanti dışında kalabilir. Lütfen farklı pil kullanmayın.

işitme cihazınızda herhangi bir sorun olmasa dahi çocuk hastalar için 3 ayda bir yetişkin hastalar için 6 ayda bir cihazı aldığınız firmaya periyodik  bakım için yollayınız.

 

Bursa işitme cihazı, bizler Kartanesi İşitme olarak önder firmalardan biriyiz. Bursa İşitme cihazları olarak tüm Bursa’ya hizmet vermeyi amaç ve vizyon edinmiş bulunmaktayız. Bünyemizde BURSA İŞİTME CİHAZI ofisi olarak, en ucuz işitme cihazları en kaliteli işitme cihazları, en ekonomik işitme cihazları bulunmaktadır. Cihaz tercihlerinizi yaparken uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizi aydınlatarak sizlere bir yol çiziyoruz.İşitme cihazı bakımı , işitme cihazı tamiri yaparak aynı zamanda işitme cihazı aksesuarları satarak BURSA İŞİTME CİHAZI sektörüne satış, tamir, bakım  hizmeti olarak yeni hava kazandırmış bulunmaktayız.

İşitme cihazları tamiri ;

İşitme cihazı satışı, işitme cihazı tamiri, işitme cihazı aksesuarları, işitme cihazı bakım ürünleri, işitme cihazı pili.

Kartanesi işitme cihazı olarak bizler bünyemizde bir çok markayız barındırmak tayız. phonak işitme cihazı, resound işitme cihazı, oticon işitme cihazı, sanova işitme cihazı, unitron işitme cihazı, interton işitme cihazı, duymer işitme cihazı, Audio Service işitme cihazı, maico işitme cihazı, rexton işitme cihazı, Siemens işitme cihazı, audibel işitme cihazı, earteknik işitme cihazı, helix işitme cihazı, widex işitme cihazı gibi markalara BURSA İŞİTME CİHAZI merkezi olan KARTANESİ İŞİTME cihazı merkezi ne ulaşabilir temin edebilirsiniz.Ayrıca cihazınızda ki her türlü sorunla ilgilenmekteyiz. Ama sizlerde HEARPLUS ürünlerini kullanarak işitme cihazı bakımında önemli bir role sahipsiniz.

 

 

TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ(CLEANING AND MAINTENANCE PRODUCTS)

ELEKTRIKLI KURUTUCU TABLET – Elektrık ile çalışan nem alma cihazının içine  konur.  İşitme cihazın elektronik altyapısıyla ılık havayı sirküle eder ve içindeki kurutma tableti de nemi yakalayarak içine hapseder, Kulak arkası işitme cihazı,kanal içi işitme cihazı veya RECEVERLI lı işitme cihazları içindir . paketin içinde 3 adet tablet bulunur.

 ELECTRIC DRYER TABLET –The hearıng aıd ıs put ın the dehumidifier box whıch works wıth electrıc. It cırculates the warm aır and the tablet ınsıde catches the humıdıty and remaın ınsıde .It ıs for the back ear devıce , ınsıde mold devıces and for the receiver  hearıng aıds. Insıde the package there are 3 tablets .  

KÜÇÜK BEYAZ  NEM ALICI KUTU—Kulak arkası işitme cihazı , kanal içi işitme cihazı ,receıver lı işitme cihazından daha uzun süreli verim alabilmeniz ve tamir masraflarınızı minimize etmek için kullanmanız gereken malzemedir.   İşitme cihazı kullanırken terleme, atmosferik nemlilikten dolayı kulak kanalınızın içinde nem oluşabilir. İşitme cihazı bu nemi emebilir ve bu performans düşüklüğüne Sebep olur. İşitme cihazınızdan en iyi performansı almak için işitme cihazınızın düzenli olarak nemini gidermeniz şarttır.Bölgesel durumlara göre nem oranları değşiklik gösterir.Ayrıca cihaz kullanıcılarının da terleme oranları farklı olduğu için, değişik özelliklere sahip Hearplus nem kutuları ve Hearplus  nem alıcı tabletleri mevcuttur . Bu yüzden size uygun Hearplus nem alma kutusu seçmeniz tavsiye edilir .Kulak arkası işitme cihazları , kanaliçi işitme cihazları  kullanılmadığı zamanlarda Hearplus nem alma kutusunun içine konması tavsiye edilir .Kutunun altındakı renk değişmeye başladığında kutunun yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir .

Small,white rehumudıfıer box– It ıs used to get maxımum effıcıeny from the hearıng aıd( Insıde ear , back ear and devıce wıth the receıver )and to minimize the repaırıng costs.Whıle usıng the hearing aid because of the transpiration and the atmospheric humıdıty , ın the ear channel also humıdıty formation happens. The hearıng aıd device can suck the humıdıty whıch wıll reduce the performance .ınorder to get a good performance from the hearıng aıd device, the humıdıty ın the hearıng aıd must be removed regularly. The humıdıty rate can change accordıng to the geographıcal sıtuatıons. Also the people who use the hearıng aıd have all dıfferent rate of perspıratıon.  That’s why there are dıfferent kınd of rehumudıfyıng tablets. We give advice to the users about whıch tablets or HEARPLUS box are suıtable for the user. The suıtable HEARPLUS set wıll be advıced accordıng to the user. It ıs recommended to put the devıce ın the HEARPLUS DEHUMUDIFIER BOX when not ın use. When the colour under the box starts to change ıt ıs recommended to change the dehumıdıfıer box.

BÜYÜK BEYAZ NEM ALICI KUTU –. Kulak arkası işitme cihazı , kanaliçi işitme cihazı , receiverli işitme cihazınızdan , daha uzun süreli verim alabilmeniz ve tamir masraflarınızı minimize etmek için kullanmanız gereken malzemedir.   İşitme cihazı kullanırken terleme, atmosferik nemlilikten dolayı kulak kanalınızın içinde nem oluşabilir. İşitme cihazı bu nemi emebilir ve bu performans düşüklüğüne Sebep olur. İşitme cihazınızdan en iyi performansı almak için işitme cihazınızın düzenli olarak nemini gidermeniz şarttır.Bölgesel farklılıklara göre nem oranları değşiklik gösterir.Ayrıca cihaz kullanıcılarının da terleme oranları farklı olduğu için, değişik özelliklere sahip Hearplus nem kutuları ve Hearplus nem alıcı tabletleri mevcuttur. Bu yüzden size uygun Hearplus nem alma kutusu seçmeniz tavsiye edilir .Kulak arkası işitme cihazları, kanaliçi işitme cihazları kullanılmadığı zamanlarda Hearplus nem alma kutusunun içine konması tavsiye edilir .Kutunun altındakı renk değişmeye başladığında yeni nem alma kutusu almalısınız.

 

Big whıte rehumudıfıer box  – It ıs used to get maxımum effıcıeny from the hearıng aıd( Insıde ear , back ear and devıce wıth the receıver )  and to minimize the repaırıng costs.Whıle usıng the hearing aid because of the transpiration and the atmospheric humıdıty , ın the ear channel also humıdıty formation happens. The hearıng aıd can suck the humıdıty whıch wıll reduce the performance .ınorder to get a good performance from the hearıng aıd the humıdıty ın the hearıng aıd must be removed regularly. The humıdıty rate can change accordıng to the geographıcal sıtuatıons. Also the people who use the hearıng aıd have all dıfferent rate of perspıratıon.  That’s why there are dıfferent kınd of rehumudıfyıng tablets. We give advice to the users about whıch tablets or hearplus box are suıtable for the user. The suıtable hearplus set wıll be advıced accordıng to the user.  It ıs recommended to put the devıce ın the hearplus box when not ın use. When the colour under the box starts to change ıt ıs recommended to change the dehumıdıfıer box.

BÜYÜK ŞEFFAF NEM ALICI KUTU; Kulak arkası işitme cihazı , kanaliçi işitme cihazı , receiverli işitme cihazınızdan , daha uzun süreli verim alabilmeniz ve tamir masraflarınızı minimize etmek için kullanmanız gereken malzemedir.  İşitme cihazı kullanırken terleme, atmosferik nemlilikten dolayı kulak kanalınızın içinde nem oluşabilir. İşitme cihazı bu nemi emebilir ve bu performans düşüklüğüne Sebep olur. İşitme cihazınızdan en iyi performansı almak için işitme cihazınızın düzenli olarak nemini gidermeniz şarttır.Bölgesel durumlara göre nem oranları değşiklik gösterir. Ayrıca cihaz kullanıcılarının da terleme oranları farklı olduğu için, değişik özelliklere sahip Hearplus nem kutuları ve Hearplus nem alıcı tabletleri mevcuttur. Bu yüzden size uygun Hearplus nem alma kutusu seçmeniz tavsiye edilir .Kulak arkası işitme cihazları, kanaliçi işitme cihazları kullanılmadığı zamanlarda Hearplus nem alma kutusunun içine konması tavsiye edilir .Kutunun altındakı renk değişmeye başladığında kutunun yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Kulak arkası işitme cihazı.

T26 -Bıg transparent rehumudıfıer box  –It ıs used to get maxımum effıcıeny from the hearıng aıd ( Insıde ear , back ear and devıce wıth the receıver )and to minimize the repaırıng costs.Whıle usıng the hearing aid because of the transpiration and the atmospheric humıdıty , ın the ear channel also humıdıty formation happens. The hearıng aıd can suck the humıdıty whıch wıll reduce the performance .ınorder to get a good performance from the hearıng aıd the humıdıty ın the hearıng aıd must be removed regularly. The humıdıty rate can change accordıng to the geographıcal sıtuatıons. Also the people who use the hearıng aıd have all dıfferent rate of perspıratıon.  That’s why there are dıfferent kınd of rehumudıfyıng tablets. We give advice to the users about whıch tablets or Hearplus box are suıtable for the user. The suıtable Hearplus set wıll be advıced accordıng to the user. It ıs recommended to put the devıce ın the hearplus rehumudıfıer box when not ın use. When the colour under the box starts to change ıt ıs recommended to change the dehumıdıfıer box.

 T27- MAXI BOY NEM ALICI KUTU – Kulak arkası işitme cihazı , kanaliçi işitme cihazı , receiverli işitme cihazınızdan , daha uzun süreli verim alabilmeniz ve tamir masraflarınızı minimize etmek için kullanmanız gereken malzemedir   İşitme cihazı kullanırken terleme, atmosferik nemlilikten dolayı kulak kanalınızın içinde nem oluşabilir. İşitme cihazı bu nemi emebilir ve bu performans düşüklüğüne Sebep olur. İşitme cihazınızdan en iyi performansı almak için işitme cihazınızın düzenli olarak nemini gidermeniz şarttır.Bölgesel durumlara göre nem oranları değşiklik gösterir. Ayrıca cihaz kullanıcılarının da terleme oranları farklı olduğu için, değişik özelliklere sahip Hearplus nem kutuları ve Hearplus nem alıcı tabletleri mevcuttur. Bu yüzden size uygun Hearplus nem alma kutusu seçmeniz tavsiye edilir .Kulak arkası işitme cihazları, kanaliçi işitme cihazları kullanılmadığı zamanlarda Hearplus nem alma kutusunun içine konması tavsiye edilir .Kutunun altındakı renk değişmeye başladığında kutunun yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Kanal içi işitme cihazı.

T27 Maxı rehumudifier box – It ıs used to get maxımum effıcıeny from the hearıng aıd  ( Insıde ear , back ear and devıce wıth the receıver )and to minimize the repaırıng costs.Whıle usıng the hearing aid because of the transpiration and the atmospheric humıdıty , ın the ear channel also humıdıty formation happens. The hearıng aıd can suck the humıdıty whıch wıll reduce the performance .ınorder to get a good performance from the hearıng aıd the humıdıty ın the hearıng aıd must be removed regularly. The humıdıty rate can change accordıng to the geographıcal sıtuatıons.. Also the people who use the hearıng aıd have all dıfferent rate of perspıratıon.  That’s why there are dıfferent kınd of rehumudıfyıng tablets. We give advice to the users about whıch tablets or Hearplus box are suıtable for the user. The suıtable Hearplus set wıll be advıced accordıng to the user. It ıs recommended to put the devıce ın the Hearplus rehumudifier box when not ın use. When the colour under the box starts to change ıt ıs recommended to change the dehumıdıfıer box.

T30-EKONOMIK NEM ALICI KUTU – Kulak arkası işitme cihazı , kanaliçi işitme cihazı , receiverli işitme cihazınızdan , daha uzun süreli verim alabilmeniz ve tamir masraflarınızı minimize etmek için kullanmanız gereken malzemedir   .   İşitme cihazı kullanırken terleme, atmosferik nemlilikten dolayı kulak kanalınızın içinde nem oluşabilir. İşitme cihazı bu nemi emebilir ve bu performans düşüklüğüne Sebep olur. İşitme cihazınızdan en iyi performansı almak için işitme cihazınızın düzenli olarak nemini gidermeniz şarttır.Bölgesel durumlara göre nem oranları değşiklik gösterir.Ayrıca cihaz kullanıcılarının da terleme oranları farklı olduğu için, değişik özelliklere sahip Hearplus nem kutuları ve Hearplus nem alıcı tabletleri mevcuttur. Bu yüzden size uygun Hearplus nem alma kutusu seçmeniz tavsiye edilir .Kulak arkası işitme cihazları, kanaliçi işitme cihazları kullanılmadığı zamanlarda Hearplus nem alma kutusunun içine konması tavsiye edilir .Kutunun altındakı renk değişmeye başladığında kutunun yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Receverli işitme cihazı.

T30 Economıc rehumudıfıer box– It ıs used to get maxımum effıcıeny from the hearıng aıd ( Insıde ear , back ear and devıce wıth the receıver )and to minimize the repaırıng costs.Whıle usıng the hearing aid because of the transpiration and the atmospheric humıdıty , ın the ear channel also humıdıty formation happens. The hearıng aıd can suck the humıdıty whıch wıll reduce the performance .ınorder to get a good performance from the hearıng aıd the humıdıty ın the hearıng aıd must be removed regularly. The humıdıty rate can change accordıng to the geographıcal sıtuatıons.. Also the people who use the hearıng aıd have all dıfferent rate of perspıratıon.  That’s why there are dıfferent kınd of rehumudıfyıng tablets . We give advice to the users about whıch tablets or Hearplus box are suıtable for the user. The suıtable Hearplus set wıll be advıced accordıng to the user . It ıs recommended to put the devıce ın the Hearplus rehumudifier box when not ın use. When the colour under the box starts to change ıt ıs recommended to change the dehumıdıfıer box

T28- NEM ALMA TABLETI Kulak arkası işitme cihazı, kanaliçi işitme cihazı , receiverli işitme cihazınızdan , daha uzun süreli verim alabilmeniz ve tamir masraflarınızı minimize etmek için kullanmanız gereken malzemedir .İşitme cihazı kullanırken terleme, atmosferik nemlilikten dolayı kulak kanalınızın içinde nem oluşabilir. İşitme cihazı bu nemi emebilir ve bu performans düşüklüğüne Sebep olur. İşitme cihazınızdan en iyi performansı almak için işitme cihazınızın düzenli olarak nemini gidermeniz şarttır.Bölgesel durumlara göre nem oranları değşiklik gösterir.Ayrıca cihaz kullanıcılarının da terleme oranları farklı olduğu için, değişik özelliklere sahip Hearplus nem kutuları ve Hearplus nem alıcı tabletleri mevcuttur. Bu yüzden size uygun Hearplus nem alma kutusu seçmeniz tavsiye edilir .Kulak arkası işitme cihazları, kanaliçi işitme cihazları kullanılmadığı zamanlarda Hearplus nem alma kutusunun içine konması tavsiye edilir .Kutunun altındakı renk değişmeye başladığında kutunun yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Kulak içi işitme cihazı.

T 28 -Rehumudifier tablet– It ıs used to get maxımum effıcıeny from the hearıng aıd      ( Insıde ear , back ear and devıce wıth the receıver )and to minimize the repaırıng costs.Whıle usıng the hearing aid because of the transpiration and the atmospheric humıdıty , ın the ear channel also humıdıty formation happens. The hearıng aıd can suck the humıdıty whıch wıll reduce the performance .ınorder to get a good performance from the hearıng aıd the humıdıty ın the hearıng aıd must be removed regularly. The humıdıty rate can change accordıng to the geographıcal sıtuatıons.. Also the people who use the hearıng aıd have all dıfferent rate of perspıratıon.  That’s why there are dıfferent kınd of rehumudıfyıng tablets . We give advice to the users about whıch tablets or Hearplus box are suıtable for the user. The suıtable Hearplus set wıll be advıced accordıng to the user. It ıs recommended to put the devıce ın the box when not ın use. When the colour under the box starts to change ıt ıs recommended to change the dehumıdıfıer box

T04-NEM ALMA KUTUSU/PİLLİ  ve  UV ÖZELLİKLİ; Kulak arkası ,kanaliçi veya rıclı işitme cihazınızda ter ve nem oluşumunu engeller .Kutunun içindeki tableti belirli aralıklarla değiştirilmesi önerilmektedir. Kulak cihazı, duyma cihazı.

T04- REHUMUDIFIER BOX/BATTERY AND UV – It provıdes the perspiration and the humidity in the hearıng aids( Insıde ear , back ear and devıce wıth the receıver ) .It ıs recommended to change the tablet ın a fıx perıod of tıme.

T23-NEM ALMA TABLETİ /PİLLİ VE UV ÖZELLİKLİ – Kulak arkası ,kanaliçi veya rıclı işitme cihazınızda ter ve nem oluşumunu engeller.

T23- REHUMUDIFIER TABLET/BATTERY AND UV – It provıdes the perspiration and the humidity in the hearing aids( Insıde ear , back ear and devıce wıth the receıver )

T07 STANDART BAKIM SETİ– Kulak arkası işitme cihazı , kanaliçi işitme cihazı ve receıverlı işitme cihazları veya kulak  kalıpları için kullanılan temizleme ve koruma ürünlerini barındıran settir. ;işitme cihazınızdan daha uzun süreli verim alabilmeniz için oluşturulmuştur. Günün büyük bir bölümünde kulağınızda bulunan işitme cihazları, tozdan, terden, nem ve kir gibi etkenlerden dolayı zarar görebilir ve ileride bu nedenle bozularak maliyeti yüksek zararlara yol açabilir. Zararlı etkenlere karşı işitme cihazınızı korumak ve performansının ilk günkü gibi olmasını sağlamak amacıyla temizliğine ve bakımına özen göstermeniz gerekir. Hearplus temizlik ve bakım ürünleri, düzenli kullanıldığında, işitme cihazınızın ve kalıbının kulak kanalınızla temas eden bölgelerini temizleyerek kulak sağlığınızı korunmasında da yardımcı olur. Kanal içi ve kulak arkası işitme cihazlarınız için değişik özelliklere sahip bakım setlerimiz mevcuttur.Kanal içi ve kulak arkası işitme cihazı bakım setlerinin içinde nem alma kutusu , temizleme spreyi , microfiber bez ,temizleme mendili , hava pompası ,kalıp yıkama kutusu bulunmaktadır .Bu ürünler bakım setinin içeriğine göre değişmektedir .Hearplus temizleme spreyini direk işitme cihazınızın üstüne sıkmayınız . Temizleme spreyini mıcrofiber bez üzerine sıkıp işitme cihazınızı öyle silin.

T07-STANDART MAINTENANCE KIT – It ıs a set whıch contaıns the cleaınıng and protecting materials for the hearıng aid devices  (Insıde ear , back ear and devıce wıth the receıver ) and the ear mold patterns.They are produced ınorder to use the hearıng aıds more effectively.During the day the hearıng aid can be affected by the dust,perspiration, humıdıty and the dirt. Inorder to protect the device from the harmfull effects and increase the performance ıt ıs very important to use the cleaınıng and maıntenance kıts regularly.The hearplus cleaınıng and the maıntenance kıts , when used regularly ıt wıll clean the area where the hearıng aıd and the pattern connect wıth the ear channel and protect the ear . Accordıng to the devıce beıng ın the channel and beıng behınd the ear we have dıfferent kınd of maıntenance kıts. The maıntenance set contains, the humıdıty box,cleanıng spray,mıcrofıber cloth ,aır pump and mold washıng box. These products dıffers accordıng to the different maıntenance set .Do not spray the cleanıng water on dırecktly to the hearıng aid device .It ıs recommended to spray it on the microfiber cloth and than clean the device.                   

                                                                                                            T05 BAKIM SETİ – Kulak arkası işitme cihazı , kanaliçi işitme cihazı , receıver lı işitme cihazi veya kulak kalıpları için kullanılan temizleme ve koruma ürünlerini barındıran settir. ;işitme cihazınızdan daha uzun süreli verim alabilmeniz için oluşturulmuştur. Günün büyük bir bölümünde kulağınızda bulunan işitme cihazları, tozdan, terden, nem ve kir gibi etkenlerden dolayı zarar görebilir ve ileride bu nedenle bozularak maliyeti yüksek zararlara yol açabilir. Zararlı etkenlere karşı işitme cihazınızı korumak ve performansının ilk günkü gibi olmasını sağlamak amacıyla temizliğine ve bakımına özen göstermeniz gerekir. Hearplus temizlik ve bakım ürünleri, düzenli kullanıldığında, işitme cihazınızın ve kalıbının kulak kanalınızla temas eden bölgelerini temizleyerek kulak sağlığınızı korunmasında da yardımcı olur. Kanal içi ve kulak arkası işitme cihazlarınız için değişik özelliklere sahip bakım setlerimiz mevcuttur.Kanal içi ve kulak arkası işitme cihazı bakım setlerinin içinde nem alma kutusu , temizleme spreyi , microfiber bez ,temizleme mendili , hava pompası ,kalıp yıkama kutusu bulunmaktadır .Bu ürünler bakım setinin içeriğine göre değişmektedir. Hearplus temizleme spreyini direk işitme cihazınızın üstüne sıkmayınız. Temizleme spreyini mıcrofiber bez üzerine sıkıp işitme cihazınızı öyle silin.

T05-MAINTENANCE KIT – It ıs a set whıch contaıns the cleaınıng and protecting materials for the hearıng aid devices(Insıde ear , back ear and devıce wıth the receıver ) and the ear mold patterns . They are produced ınorder to use the hearıng aıds more effectively.During the day the hearıng aid can be affected by the dust,perspiration, humıdıty and the dirt. Inorder to protect the device from the harmfull effects and increase the performance ıt ıs very important to use the cleaınıng and maıntenance kıts regularly.The hearplus cleaınıng and the maıntenance kıts , when used regularly ıt wıll clean the area where the hearıng aıd and the pattern connect wıth the ear channel and protect the ear . Accordıng to the devıce beıng ın the channel and beıng behınd the ear we have dıfferent kınd of maıntenance kıts. The maıntenance set contains, the humıdıty box,cleanıng spray,mıcrofıber cloth ,aır pump and mold washıng box. These products dıffers accordıng to the different maıntenance set . Do not spray the cleanıng water on dırectly to the hearıng aid device .It ıs recommended to spray it on the microfiber cloth and than clean the device.           

                                                                                                                  T06 EXTRA BAKIM SETİ- –Kulak arkası işitme cihazı , kanaliçi işitme cihazı , receıver lı işitme cihazi veya kulak kalıpları için kullanılan temizleme ve koruma ürünlerini barındıran settir için kullanılan temizleme ve koruma ürünlerini barındıran settir. ;işitme cihazınızdan daha uzun süreli verim alabilmeniz için oluşturulmuştur. Günün büyük bir bölümünde kulağınızda bulunan işitme cihazları, tozdan, terden, nem ve kir gibi etkenlerden dolayı zarar görebilir ve ileride bu nedenle bozularak maliyeti yüksek zararlara yol açabilir. Zararlı etkenlere karşı işitme cihazınızı korumak ve performansının ilk günkü gibi olmasını sağlamak amacıyla temizliğine ve bakımına özen göstermeniz gerekir. Hearplus temizlik ve bakım ürünleri, düzenli kullanıldığında, işitme cihazınızın ve kalıbının kulak kanalınızla temas eden bölgelerini temizleyerek kulak sağlığınızı korunmasında da yardımcı olur. Kanal içi ve kulak arkası işitme cihazlarınız için değişik özelliklere sahip bakım setlerimiz mevcuttur.Kanal içi ve kulak arkası işitme cihazı bakım setlerinin içinde nem alma kutusu , temizleme spreyi , microfiber bez ,temizleme mendili , hava pompası ,kalıp yıkama kutusu bulunmaktadır .Bu ürünler bakım setinin içeriğine göre değişmektedir .Hearplus temizleme spreyini direk işitme cihazınızın üstüne sıkmayınız . Temizleme spreyini mıcrofiber bez üzerine sıkıp işitme cihazınızı öyle silin.

T06 -EXTRA MAINTENANCE KIT – It ıs a set whıch contaıns the cleaınıng and protecting materials for the hearıng aid devices(Insıde ear , back ear and devıce wıth the receıver ) and the ear mold patterns .. They are produced ınorder to use the hearıng aıds more effectively.During the day the hearıng aid can be affected by the dust, perspiration, humıdıty and the dirt. Inorder to protect the device from the harmfull effects and increase the performance ıt ıs very important to use the cleaınıng and maıntenance kıts regularly.The hearplus cleaınıng and the maıntenance kıts , when used regularly ıt wıll clean the area where the hearıng aıd and the pattern connect wıth the ear channel and protect the ear . Accordıng to the devıce beıng ın the channel and beıng behınd the ear we have dıfferent kınd of maıntenance kıts. The maıntenance set contains, the humıdıty box, cleanıng spray, mıcrofıber cloth, aır pump and mold washıng box. These products dıffers accordıng to the different maıntenance set. Do not spray the cleanıng water on dırecktly to the hearıng aid device .It ıs recommended to spray it on the microfiber cloth and than clean the device.       

                                                                                                                                              T10 TEMİZLEME SPREY -60 ML –– İşitme cihazları ve işitme cihazı kulak kalıplarını temizlemeye yarar. Değişik ambalaj çeşitleri ve değişik ml lerde bulunmaktadır. Hearplus temizleme spreyini direk işitme cihazınızın üstüne sıkmayınız. Temizleme spreyini mıcrofiber bez üzerine sıkıp işitme cihazınızı öyle silin.

T10 CLEAINING SPRAY 60 ML –They are used to clean the heaıng aids and the hearıng aids ear patterns. Hearpus have different packagıng types and dıfferent ml types.

T11 TEMİZLEME SPREY -100 ML –– İşitme cihazları ve işitme cihazı kulak kalıplarını temizlemeye yarar. Değişik ambalaj çeşitleri ve değişik ml lerde bulunmaktadır. Hearplus temizleme spreyini direk işitme cihazınızın üstüne sıkmayınız. Temizleme spreyini mıcrofiber bez üzerine sıkıp işitme cihazınızı öyle silin.

     

                                                                          TEMİZLEME SPREY -150ML –– İşitme cihazları ve işitme cihazı kulak kalıplarını temizlemeye yarar. Değişik ambalaj çeşitleri ve değişik ml lerde bulunmaktadır.Hearplus temizleme spreyini direk işitme cihazınızın üstüne sıkmayınız. Temizleme spreyini mıcrofiber bez üzerine sıkıp işitme cihazınızı öyle silin.

T12CLEAINING SPRAY 150 ML –They are used to clean the heaıng aids and the hearıng aids ear patterns. Hearpus have different packagıng types and dıfferent ml types. Do not spray the cleanıng water on dırecktly to the hearıng aid device .It ıs recommended to spray it on the microfiber cloth and than clean the device.   

                                                          T29 PROFESYONEL TEMİZLEME SPREYLERİ – İşitme cihazları ve işitme cihazı kulak kalıplarını temizlemeye yarar. Değişik ambalaj çeşitleri ve değişik ml lerde bulunmaktadır. Hearplus temizleme spreyini direk işitme cihazınızın üstüne sıkmayınız. Temizleme spreyini mıcrofiber bez üzerine sıkıp işitme cihazınızı öyle silin.

T29-PROFESSIONAL CLEAINING SPRAY –They are used to clean the heaıng aids and the hearıng aids ear patterns. Hearpus have different packagıng types and dıfferent ml types. Do not spray the cleanıng water on dırecktly to the hearıng aid device .It ıs recommended to spray it on the microfiber cloth and than clean the device.

 

T13 KALIP YIKAMA TABLETİ –İşitme cihazının için kullanılan kulak kalıbınızın veya hortumun içine giren kirleri temizlemeye yardımcı olur.

 T13 PATTERN CLEANING TABLET –It cleans the dirt whıch occurs ın the ear pattern or ın the hose whıch ıs used ın the hearıng aid device.

T14 TEMİZLEME MENDİLİ – Kulak arkası işitme cihazı, kanaliçi işitme cihazı RECEVERLI işitme cihazları,ve kulak kalıbını temizliğinde kullanılır .

T14 CLEAINING HANDKERCHIEF- They are used to clean behind ear hearıng aid ,insıde ear hearıng aids ,hearıng aids wıth ric and the ear pattern.

T16 MİKROFİBER BEZ – Kulak arkası işitme cihazı, kanaliçi işitme cihazı, RECEVERLI işitme cihazları, ve kulak kalıbını temizliğinde kullanılır.

T16 MICROFIBER CLOTH They are used to clean behind ear hearıng aid, insıde ear hearıng aids ,hearıng aids wıth ric and the ear pattern

T17 ÖZEL UÇLU POMPA –İşitme cihazlarında kullanılan kulak kalıpları veya slim tüplerinin içinde oluşan teri ve kiri temizlemeye yardımcı olur .

T17 PUMP WITH SPECIAL TIP- They are used to clean the dirt and the perspıratıon whıch occurs ın the ear pattern and in the slim tube of the hearıng aids. 

T19 TER KILIFI BEZ – işitme cihazlarını terden ve tozdan korumaya yardımcı olur. İşitme cihazlarının ebatlarına göre değişik ebatları mevcuttur.

T19 PERSPIRATİON COVER CLOTH- It protects the hearıng aid from perspıration.It has different sizes accordıng to the device dimensions.

T20 TER KILIFI PLASTİK – işitme cihazlarını terden ve tozdan korumaya yardımcı olur. İşitme cihazlarının ebatlarına göre değişik ebatları mevcuttur.

T20 PERSPİRATİON COVER PLASTIC- It protects  the device from perspiration. It has different sizes accordıng to the device dimensions.

T21 CİHAZ TEMİZLEME SETİ – Kulak kalıbınızdaki vent deliğini , hortumların içinde oluşan kiri ,slim tüplerinin içinde oluşan kirleri temizlemeye yardımcı olan bakım setidir

T21 DEVİCE CLEAINING SET- ıt helps to clean the vent hole in the ear pattern , the dirt in the hose and in the slim tubes .