İşitme cihazınızı ilk günkü performansı ile kullanmanız için www.hearplus.net işitme cihazı bakım ve temizleme ürünlerini düzenli kullanınız. Hem kulak sağlığınız, işitme cihazınız, kulak kalıbınız için önem arz etmektedir. Aşağıdaki yazılarda işitme cihazı temizleme ve bakım ürünlerinin kullanımı detaylı olarak türkçe ve ingilizce olarak yazılmıştır. Ter ve nem işitme cihazı nın en büyük düşmanıdır. Kulak arkası işitme cihazı kulak içi işitme cihazı için gereklidir.

İŞİTME CİHAZI RUTİN BAKIMLARI

İşitme cihazınızın, kulak cihazı  daha uzun ömürlü olması ve garanti dışı kalmaması için işitme cihazı temizleme ve bakım malzemelerini düzenli olarak kullanınız.

unutmayın işitme cihazınız suya ne kadar dayanıklı olursa olsun ter asit içeren bir madde olduğu için işitme cihazınıza zamanla zarar verir.

her akşam işitme cihazınızı pil kapağı açık şekilde nem alıcı kutunun içerisine koyunuz ve kutunun kapağını kapalı tutunuz.

kulak içi ve receverlı cihazların hoparlörünün ve mikrofonunun filtrelerinin temizliğine dikkat edip her hafta kontrol ediniz. filtreleri düzenli olarak 4 hafta da bir değiştiriniz.

kulak arkası cihazlarda kulak kalıplarınızın temiz olmasına dikkat ediniz. aksi taktirde ses kulağa ulaşmaz sesi alamazsınız. kalıpta oluşan kulak kirini temizlemek için kalıp hortumunu cihazın boynuz kısmından tutarak ayırınız kulak kalıbını akşamdan temizleme sıvısına koyarak sabaha kadar bekleyiniz. sabah kuruladıktan sonra temizleme pompası ile hortumun içinde kalan suyu kurutarak  tekrar cihaza takabilirsiniz.

kalıp hortumu sertleşmiş ve sararmış ise cihazı aldığınız firmaya başvurarak değişimini sağlayınız.

işitme cihazı kalıpları çocuk hastalar için 6 ayda bir, yetişkin hastalar için yılda bir defa değiştirilmelidir.

işitme cihazı pilleri işitme cihazları için tasarlanmış özel pillerdir. farklı piller işitme cihazınıza zarar verebilir ve cihazınız garanti dışında kalabilir. Lütfen farklı pil kullanmayın.

işitme cihazınızda herhangi bir sorun olmasa dahi çocuk hastalar için 3 ayda bir yetişkin hastalar için 6 ayda bir cihazı aldığınız firmaya periyodik  bakım için yollayınız.

 

Bursa işitme cihazı, bizler Kartanesi İşitme olarak önder firmalardan biriyiz. Bursa İşitme cihazları olarak tüm Bursa’ya hizmet vermeyi amaç ve vizyon edinmiş bulunmaktayız. Bünyemizde BURSA İŞİTME CİHAZI ofisi olarak, en ucuz işitme cihazları en kaliteli işitme cihazları, en ekonomik işitme cihazları bulunmaktadır. Cihaz tercihlerinizi yaparken uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizi aydınlatarak sizlere bir yol çiziyoruz.İşitme cihazı bakımı , işitme cihazı tamiri yaparak aynı zamanda işitme cihazı aksesuarları satarak BURSA İŞİTME CİHAZI sektörüne satış, tamir, bakım  hizmeti olarak yeni hava kazandırmış bulunmaktayız.

İşitme cihazları tamiri ;

İşitme cihazı satışı, işitme cihazı tamiri, işitme cihazı aksesuarları, işitme cihazı bakım ürünleri, işitme cihazı pili.

Kartanesi işitme cihazı olarak bizler bünyemizde bir çok markayız barındırmak tayız. phonak işitme cihazı, resound işitme cihazı, oticon işitme cihazı, sanova işitme cihazı, unitron işitme cihazı, interton işitme cihazı, duymer işitme cihazı, Audio Service işitme cihazı, maico işitme cihazı, rexton işitme cihazı, Siemens işitme cihazı, audibel işitme cihazı, earteknik işitme cihazı, helix işitme cihazı, widex işitme cihazı gibi markalara BURSA İŞİTME CİHAZI merkezi olan KARTANESİ İŞİTME cihazı merkezi ne ulaşabilir temin edebilirsiniz.Ayrıca cihazınızda ki her türlü sorunla ilgilenmekteyiz. Ama sizlerde HEARPLUS ürünlerini kullanarak işitme cihazı bakımında önemli bir role sahipsiniz.