Signia Kulak Arkası Işitme Cihazı

Kulak Arkası Işitme Cihazı(BTE)

Signia kulak arkası işitme cihazları kulağın arkasına doğru kulak kepçesinin arkas kısmına gelen kalıp ve tüp yardımı ile kullanılan işitme cihazlarıdır.Signia kulak arkası işitme cihazlarında ses enerjisi cihaza bağlı ses iletim tüpü ve kulak kalıbı aracılığıyla dış kulak kanalına iletilir.Signia kulak arkası cihazlarında yönlü mikrofon teknolojisinin özelliğini korumak için cihazın kulak kepçesine yerleşimin de önemlidir.Signia kulak arkası işitme cihazlarında mikrofon yönleri ön ve arkadan gelen seslerin tayinini yapacak şekilde yerleşmelidir. Kulak arkası işitme cihazları ileri ve çok ileri derecede kayıplı hastaların daha çok tercih ettiği modellerdi. Son yıllarda kulak arkası işitme cihazları boyutları küçülmüş estetik açıdan da çoğu kişinin tercih edebileceği niteliklere sahip olmuştur. Ekonmik ve kullanım kolaylığından dolayı da tercih edilen Signia kulak arkası işitme cihazları işitme duyunuzu belirli bir noktaya kadar getirip yeni bir seviyeye yükseltebilir, hatta Signia’nın kullandığı OVP teknolojisi sayesinde kendi sesinizi en net ve en doğal haliyle duyabilirsiniz.

KULAK ARKASI İŞİTME CİHAZLARI ÖZELLİKLERİ

Signia kulak arkası işitme cihazları uzun pil ömürleri sayesinde ekonomik açıdan daha uygundur ve kullanım kolaylığı sağlar

Bilecik işitme cihazı, Signia Kulak Arkası İşitme Cihazı
Bingöl işitme cihazı, Signia Kulak Arkası İşitme Cihazı
Bitlis işitme cihazı, Signia Kulak Arkası İşitme Cihazı
Bolu işitme cihazı, Signia Kulak Arkası İşitme Cihazı
Burdur işitme cihazı, Signia Kulak Arkası İşitme Cihazı

Bursa’da işitme cihazı almak için işitme cihazı markası, işitme cihazı modeli ve işitme cihazı fiyatlarını kartanesi işitme cihazlarından randevu alarak inceleyebilirsiniz.

İşitme cihazı pili ve işitme cihazı aksesuarlarınızıda e-ticaret sitelerimizden veya işitme merkezimize gelerek satın alabilirsiniz.

işitme cihazıişitme cihazı