Beltone Işitme Cihazı

BELTONE işitme cihazı eşini başka bir yerde bulamayacağınız yeni teknolojik özelliklerle donatıldı.    Bu cihaz özgün tasarımı sayesinde kulakların doğal hattından faydalanarak en yüksek seviyede ses kalitesi sunar. Bu cihaz tamamen kulak içinde kullanılır. Cihazın bir kısmı kulak kanalına rahatsızlık vermeden yerleşir ve görünmez. Diğer kısmı ise belli olmadan kulak kıvrımına tam oturur. Kulağın üzerine hiçbir şey takılmayacağı için gözlük ve şapka kullanmaya ve saçı taramaya engel olacak bir durum da yoktur.

İşitme Cihazları İçerisinde Türünün Tek Örneği

BELTONE işitme cihazı kulağın anatomisinden aynı şekilde faydalanır. Kulakların şekli dışarıdan gelen sesi yakalamak ve kulak kanalına yönlendirmek için girintili çıkıntılı bir yapıya sahiptir. Cihaz mikrofonunun kulak kıvrımına yerleşmesi sayesinde sesler tıpkı doğal işitmede olduğu gibi kulak kanalınıza aktarılır. Bu da mükemmel bir ses kalitesi sunar. Ayrıca dışarıdayken rahatsız edici rüzgar sesi de engellenir.

BELTONE İşitme Cihazı İle Süper İşitme

BELTONE işitme cihazı dışarıdan bakıldığında göze çarpmaz. BELTONE işitme cihazı istenmeyen gürültüyü filtrelemek amacı ile gelişmiş bir mikro teknoloji kullanır. Konuşulanları anlamak gürültülü yerlerde bile çok daha kolay bir hale gelir. Ayrıca bu cihazın müzik dinlemek için de ayrı bir modu vardır. BELTONE işitme cihazları ayarlat kullan seçeneği ile ihtiyaca göre ayarlanabilir. Yani işitme kaybınız varsa işitme cihazınız yalnızca tek randevuda tam ihtiyacınıza göre programlanır. Bu da işitme merkezimizden kişiye özel mükemmel bir işitme ile ayrılacağınız anlamına gelir.

İşitme Cihazı Kullanım ve Bakım Kolaylığı

BELTONE işitme cihazlarının şık tasarımı kullanımlarını çok basit hale getiriyor. Küçük zarif ve oldukça rahat olan bu cihazları kullanarak hayata karışmak son derece zahmetsiz. Üstelik bu cihazın varlığı dışarıdan bakıldığında asla fark edilmiyor. Performans bakımında da özellikle aktif kişiler için Belton işitme cihazının dengi yoktur. Cihazın iç ve dış bileşenlerinin tamamı HPF80 NanoBlockTM kaplama ile kaplanmıştır. Bu koruyucu kalkan nem ve kiri cihazınızdan uzak tutar ve işitme cihazınız ilk günkü gibi kalır. BELTONE işitme cihazlarını firmamızdan uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

 

Var olan işitme cihazı , en gelişmiş teknoloji Kulaklarımız günün akışı içinde değişen işitme koşullarına ve ortamlarına uyum sağlamak zorundadır; evde televizyon izlemek, telefonla konuşmak, arkadaşlarla yenen yemekler veya katıldığımız toplantılar bu ortamlardan yalnızca birkaçıdır.

Bursa’da işitme cihazı almak için işitme cihazı markası, işitme cihazı modeli ve işitme cihazı fiyatlarını kartanesi işitme cihazlarından randevu alarak inceleyebilirsiniz.

İşitme cihazı pili ve işitme cihazı aksesuarlarınızıda e-ticaret sitelerimizden veya işitme merkezimize gelerek satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş işitme cihazı, Beltone İşitme Cihazı
Mardin işitme cihazı, Beltone İşitme Cihazı
Muğla işitme cihazı, Beltone İşitme Cihazı
Muş işitme cihazı, Beltone İşitme Cihazı
Nevşehir işitme cihazı, Beltone İşitme Cihazı