Beltone İşitme Cihazı

Var olan en gelişmiş teknoloji

Kulaklarımız günün akışı içinde değişen işitme koşullarına ve ortamlarına uyum sağlamak zorundadır; evde televizyon izlemek, telefonla konuşmak, arkadaşlarla yenen yemekler veya katıldığımız toplantılar bu ortamlardan yalnızca birkaçıdır. En yeni işitme cihazı serimiz Beltone True, kulağın farklı çevrelerde doğal olarak duyabilme yeteneğini örnek alan yepyeni bir teknolojiyle donatıldı. True kablosuz işitme cihazları gün içinde nerede olursanız olun işitmeyi sizin için dertsiz ve kolay hale getirir.

Beltone İşitme CihazlarıCES Innovations 2011 Tasarım ve Mühendislik Ödülü*
Beltone Firması, Beltone True™ ile prestijli Uluslararası CES Innovations 2011 Tasarım ve Mühendislik Ödülü’nü aldığını gururla duyurur. Neredeyse görünmez olan bu yeni nesil Bluetooth işitme cihazları; televizyon, cep/sabit telefon, stereo, bilgisayar ve iPod’dan gelen sesleri doğrudan kablosuz olarak 2.4 GHz hızla alabilen ilk cihazlardandır.

*Innovations Tasarım ve Mühendislik Ödülü, jürilere gönderilen açıklayıcı materyallere dayanarak verilir. CEA kendisine sunulan materyalin ya da herhangi bir iddianın doğruluğunu onaylamış değildir ve ödülün verildiği ürünü test etmemiştir

Kablosuz İletişim Dünyasına Hoş Geldiniz

Beltone'un yeni Kablosuz aksesuarlar ailesi, işitme cihazı kullanıcılarına alışılmamış özgürlükler sunuyor! Artık kullanımı kolay bu aksesuarlar ile TV ve Telefon gibi elektronik aletlerin sesini herhangi bir kablo kullanmadan direk TRUE işitme cihazınızdan duyabilirsiniz.

Telefonu elinize bile almadan her iki kulağınız ile çok net telefon görüşmeleri yaptığınızı hayal edin. Televizyon izlemenin keyfini sürerken aynı anda sevdiklerinizle sohbet edebildiğinizi düşünün. Evdeyken ya da hareket halindeyken size özel küçük bir uzaktan kumanda ile işitme cihazınızın sesini ve ayarlarını kontrol edebildiğinizi düşünün. Beltone ile hayalleriniz gerçek olacak.

Beltone Doğrudan TV Bağlantısı

En sevdiğiniz eğlence araçlarından kulağınıza doğrudan ses deneyimi.

Direkt TV bağlantısı kullanarak TV'deki sesleri kablosuz bağlantı yolu ile 7metre mesafesine kadar işitme cihazınıza doğrudan aktarabilirsiniz. Çevresel sesler karışmadan TV'nin sesini istediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz. Aşağıdaki eğlence araçlarıyla kablosuz bağlantı yapabilirsiniz:

Televizyon
Müzik seti
Radyo
Kişisel bilgisayar
Ipod ve ipad

Beltone Direkt Telefon Bağlantısı

Telefonu elinize bile almadan keyifli telefon sohbetleri yapabilirsiniz...Direkt Telefon Bağlantısı, gömleğinize veya arabanızın güneşliğine tutturacağınız hafif bir Bluetooth aksesuarıdır. Telefonunuz çaldığında True işitme cihazınızda onu duyarsınız. Kolayca Telefon Bağlantısı üzerindeki bir tuşa basın ve "Alo" deyin...Telefonunuz olduğu yerde kalabilir. Siz ise arabada, yemek yaparken veya alışverişte sorunsuz sohbetin keyfini sürün...

Beltone Direkt Uzaktan Kumanda

Direkt TV Bağlantısı ile kullanıldığında, Direkt Uzaktan Kumanda üzerinde bulunan bir tuşa dokunun yeter. En beğendiğiniz eğlence aracınızdan True işitme cihazınıza ses akışı başlasın...Başka bir tuşa dokunarak ses yüksekliğini ayarlayın. Direkt Uzaktan Kumanda, cebinize kolayca sığabilecek kadar küçüktür. Nerede olursanız olun, sesleri akıllıca kontrol edebilirsiniz. Beltone True İşitme Cihazları... Beltone True, kablosuz cihazlarla doğrudan bağlantı teknolojisini kullanan, piyasanın ilk işitme cihazı ailesidir. Beltone True ile;

Gürültülü ortamlarda daha doğal işitme deneyimi yaşarsınız
Daha teknolojik araçlarla gözle görünmeyen işitme yardımı alırsınız
Telefonu elinize bile almadan kaliteli telefon sohbetleri yaparsınız
İstediğiniz ölçüde sesle eğlence araçlarına bağlanırsınız
Küçük bir uzaktan kumanda ile sesi istediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz.
Kolayca bakım yapabilirsiniz.
Ötme sesini unutabilirsiniz....

beltone işitme cihazı,bursa işitme cihazı,işitme cihazı bursa,kulak içi işitme cihazı,kulak cihazı,kulaklık,işitme cihazı fiyatı ve işitme cihazı pili ,işitme cihazı tamiri yapılır..en ucuz işitme cihazı,en kaliteli işitme cihazı,en ucuz işitme cihazı pili,bıyotron cihaz pili.duracell işitme cihazı pili,rayovac işitme cihazı pili.