Unitron RIC Işitme Cihazı

KANAL İÇİ ISITME CIHAZI (RIC)

Unitron kanal içi(RIC)işitme cihazları cihazdan çıkıp dış kulak üzerinden geçerek kulak kanalına uzanan ince bir tele sahip işitme cihazı

Unitron kanal içi işitme cihazları son zamanlarda çok tercih edilen bir işitme cihazıdır. Kulak arkası modele benzeyen açık kalıp bir modeldir. Hoparlör kulak kanalı içerisindedir. Mikrofon, hoparlörden ayrıdır. Buda akustik geri bildirim potansiyelini azaltır, unitron kanal içi işitme cihazı  daha fazla işitme cihazı kazancı fırsatı yaratır.  Rahat kullanım sağlar. Büyük işitme kaybına daha küçük bir cihazla fayda sağlanmasına yardımcı olur. Estetik açıdan klasik kulak arkası cihazlara göre daha avantajlıdır.

Unitron kanal içi işitme cihazı sayesinde bireyler kendi sesini daha doğal işitirler ve yüksek duyma konforu sağlar. Kulakta basınç oluşturmaması kullanıcıların işitme cihazına adaptasyonu kolaylaştırmaktadır. Unitron kanal içi  işitme cihazının kalan kısmı kulak arkasında kalır. Alçak frekans işitme kaybı hafif, orta derecede, yüksek frekans işitme kaybı ileri dereceye kadar olan hasta grubunda uygulanabilir.

UNİTRON KANAL İÇİ ISITME CIHAZI ÖZELLİKLERİ 

Hem estetik hem de performansı bakımından kulak arkası cihazlara ulaşabildiğinden popüler cihazlardır

Unitron kanal içi işitme cihazı diğer cihazlara göre çevreden gelen sesleri daha iyi toplama özelliğine sahiptir

Hafif kayıplardan ileri derece kayıplara kadar uygulanması mümkündür

UNİTRON KANAL İÇİ ISITME CIHAZI DEZAVANTAJI

Bebekler ve küçük çocuklar için uygun değildir

Daha fazla pil tüketir

Kulak kirini çok kolay tutar

Bursa’da işitme cihazı almak için işitme cihazı markası, işitme cihazı modeli ve işitme cihazı fiyatlarını kartanesi işitme cihazlarından randevu alarak inceleyebilirsiniz.

İşitme cihazı pili ve işitme cihazı aksesuarlarınızıda e-ticaret sitelerimizden veya işitme merkezimize gelerek satın alabilirsiniz.

Bilecik işitme cihazı, Unitron RIC işitme cihazı
Bingöl işitme cihazı, Unitron RIC işitme cihazı
Bitlis işitme cihazı, Unitron RIC işitme cihazı
Bolu işitme cihazı, Unitron RIC işitme cihazı
Burdur işitme cihazı, Unitron RIC işitme cihazı

işitme cihazıişitme cihazı