Siemens Işitme Cihazı

Siemens işitme cihazı duyma engeliyle ortaya çıkan duyma bozukluğunun verdiği rahatsızlığı ortadan kaldırmaya yönelik geliştirilmiş bir cihazdır. İşitmeye yardımcı olabilmesi için kulak içine yerleştirilir. Cihazın yerleştirilebilmesi için kulak kaybının ve zedelenme durumunun olmaması gerekir. Ses sinyallerini yüksek bir titreşime maruz bırakarak duymayı sağlayan bu aygıt, sağırlık rahatsızlığı olanlar için hayatı kolaylaştırıcı bir etkiye sahiptir. Kulak içi ve dışı modelleriyle hastanın ihtiyacına göre tasarlanır.

Siemens İşitme Cihazı Nasıl Kullanılır?

Siemens işitme cihazı mikrofonda toplanan ses dalgalarını elektrik sinyallerine dönüştürerek hoparlöre iletir. Bu sinyaller tekrar tekrar ses dalgasına dönüşür ve kulağa ses gitmeye başlar. Mikrofon, amplifikatör, hoparlör ve pil ses düzeneğinin parçalarını oluşturur.

Kullanım esnasında hortum ve kalıp birleşimi sağlam olmalı ve bundan emin olduktan sonra kulağın arka tarafına yerleştirilmelidir. Bu esnada ötme meydana gelirse doğru takılmadığı anlaşılabilir. Kulak dışına yerleştirilen modeller gibi kulak içine takılan cihazları da görmek mümkündür.

İşitme Cihazı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

İşitme cihazı edildikten sonra kullanmadan önce mutlaka kullanım kılavuzu incelenmeli ve dikkatle uygulanmalı. Cihazın kulağa takılmasından sonra alışma sürecinin olacağa hastaya aktarılmalıdır. Ses ayarı için üzerinde alçaltma ve yükseltme seçeneği bulunan işitme cihazlarında kulak kalıbının temiz olması hassasiyet gerektiren bir noktadır.

Eğer kulak içine yerleştirilen bir işitme cihazı kullanılıyorsa kulak ölçülerinin doğru alınması ve hassasiyetle takılması önemlidir. Her iki kulakta işitme cihazının bulunması etkin bir duyma için gereklidir. Ancak tek bir cihaz takılması gerekiyorsa duyma kabiliyeti yüksek olan kulağa cihaz yerleştirilmelidir.

Siemens İşitme Cihazı Özellikleri 

Siemens işitme cihazı hayatı kolaylaştırmak ve duyma problemi yaşayan kişilerin sosyal hayatını renklendirmek için tasarlanmış, özel bir sistemdir. Küçük ama kullanışlı bir tarzının olması, ürünü tercih edilir kılıyor. Dışarıdan görünmesi hemen hemen mümkün olmayan dizaynı kullanıcılara ekstra rahatlık sağlıyor. Duyma kaybı yaşayan kişilerin bu cihaz ile iyileşmesi beklenemez ama hayat konforunda oldukça yüksek bir etkisi olduğundan bahsetmek mümkün. Kendisi küçük etkisi büyük bu özel parça için firmamızla iletişime geçebilir ve sipariş verebilirseniz.

 

İşitme cihazı veya kulak cihazı insanların sosyal hayatta ihtiyaç duydukları her sekment işitme cihazı  sunmaktadırlar. Özellikle kulak içi işitme cihazı kullanıcılarının işitme cihazının elektronik devrelerine zarar gelmemesi için daha iyi bakmalılar. Siemens işitme cihazı tamir masrafından kurtulmak için düzenli temizleme ve bakım ürünleri kullanılmalıdır. Kartanesi işitme  geniş kapsamlı ürünleri sunmak için hearplus ürünleri merkezinde mevcuttur.

İşitme cihazı üstün teknoloji örneğidir. Bulunduğuz alan her zaman nemsiz rutubetsiz ortamlar olmayacaktır. yer yer nem, rutubet, aşırı toz olabilir. Sıemens işitme cihazı tamiri masrafından kurtulmak doğru seçim önemlidir.

Doğru Bir İşitme Cihazı İçin Neler Gereklidir?

siemens kanal içi işitme cihazı

siemens kulak arkası işitme cihazı

 

1- Öncelikle alacağınız  işitme cihazının yapısına dikkat edilmelidir. Öyle ki aşırı ufak işitme cihazı veya aşırı büyük işitme cihazı kulak yapınıza uygun olmayabilir.

2- Kullanım Amacı Doğru Tespit Edilmelidir. Yaşınız, gün içindeki sosyal yaşantınız Siemens işitme cihazı ileride ki yıllarda tamir masrafı seçimi için önemlidir.

3-Bütçe Planlaması Bütçenizde plan dışı olumsuzluklar yaşamamalısınız.

Bursa’da işitme cihazı almak için işitme cihazı markası, işitme cihazı modeli ve işitme cihazı fiyatlarını kartanesi işitme cihazlarından randevu alarak inceleyebilirsiniz.

İşitme cihazı pili ve işitme cihazı aksesuarlarınızıda e-ticaret sitelerimizden veya işitme merkezimize gelerek satın alabilirsiniz.

Trabzon işitme cihazı, Siemens İşitme Cihazı
Tunceli işitme cihazı, Siemens İşitme Cihazı
Şanlıurfa işitme cihazı, Siemens İşitme Cihazı
Uşak işitme cihazı, Siemens İşitme Cihazı
Van işitme cihazı, Siemens İşitme Cihazı

sıemens işitme cihazı yeni adı ve ve yeni yüzüyle sıgnıa ve rexton olarak ıkıye ayrıkdı işitme kaltesını deneyın.

işitme cihazıişitme cihazı

işitme cihazı