İşitme Cihazı Tamiri Bursa

İşitme Cihazı Tamiri Bursa Özellikleri;

Dünyanın en güçlü işitme cihazı! Cihazların boyutlarını gittikçe küçültme geleneğine karşı gelerek özellikle büyük ve ergonomik olarak tasarlanıyor, minik boyutlu cihazlarda karşılaşılan kullanım zorluğuda yaşatıyor. Haliyle işitme cihazı tamiride önem arz ediyor.

  • Belirgin açma-kapama ve ses şiddeti düğmeleriyle kolay kontrol
  • Geniş çıkış aralığı sayesinde hafif – çok ileri kayıplar için uygun ses şiddeti
  • Kemik iletimli işitme için de ideal
  • Diğer elektronik aletlerle bağlantı (mp3 çalar, CD çalar, vb)

işitme cihazı tamiri firmalarından ameliyattan önce ya da ameliyatın çözüm olmadığı durumlarda tercih ettiği alternatif bir tedavi yöntemidir.
Günümüzün dijital teknolojisi, daha birkaç yıl önce hayal bile edemeyeceğimiz şeyleri mümkün kılıyor.

Elektronik eğlence alanında çok sayıda ürün modern tasarımlarla üretilerek hem işlevsel olarak hem de kullanım kolaylığı açısından tüketiciler için cazip çözümler haline geliyor.

Biz de işitme cihazı tamirini  geliştirirken hedeflerimizi çok yüksek tuttuk. Amacımız tanınmış tasarımcılar, doktorlar ve uzmanlarla işbirliğiyle, bir işitme cihazında aranan tüm özelliklere sahip bir ürün yaratmaktı.

Araştırmamız sonucunda tasarım dışında kullanım rahatlığına da çok önem verildiğini gördük. işitme cihazı tamiri bursa diğer elektronik cihazlarla uyumluluğuyla ve bünyesinde barındırdığı daha fazla özellikle, alanına yeni standartlar getirdi.

Özellikle büyük ve ergonomik olarak tasarlanan işitme cihazı tamiri , gittikçe daha da küçülen diğer cihazlarda karşılaşılan kullanım zorluğunu yaşatmıyor. Belirgin açma-kapama ve ses şiddeti düğmeleriyle kontrolü çok kolay.

Yarının Teknolojisi işitme cihazı tamiri en yeni nesil çok kanallı ses işlemcisi, muhafazanın tam ortasında içeride yer alır. Bir odyometrist tarafından kullanıcıya özel programlama, yazılımı aracılığıyla yapılır.

Geniş Çıkış Aralığı Olağanüstü çıkış kapasitesiyle her türlü işitme kaybına uyar. Ses, apollon’a kabloyla bağlanan minik kulaklıklar aracılığıyla kullanıcıya iletilir.

Odyometrist için uyarı Bu cihazın ses düzeyi 132 dB SPL’yi aşabilir! Dikkatsiz ayarlandığında işitmeye zarar verebilir.

Çeşitli Kullanım Alanları CD çalar ya da MP3 çalar gibi aletleri apollon’a ek bir aygıta gerek kalmadan bağlayabilirsiniz. Ayrıca piyasadaki denenmiş ve güvenilir radyo/Bluetooth sistemleriyle bağlantı olanağı da mevcuttur. Pil azaldığında da yalnızca akustik değil, görsel bir uyarıyla da haber verir.

Günlük Yaşama Uygun Klipsi sayesinde giysiye, cebe ya da kemere takılabilir ya da bir ipe asılabilir. Dayanıklı muhafazası ile neredeyse her türlü aktiviteye katılma özgürlüğünüzün tadın çıkarabilirsiniz.

Bursa Nilüferde kulak cihazımı almak istiyorsunuz, Bursa’da mı oturuyorsunuz? Apollon işitme cihazı bakımı. Daha önce işitme cihazı kullandınız mı, kullandığınız işitme cihazından memnun değil misiniz? Kullandığınız işitme cihazı tamirini yaptırabilirsiniz.

İşitme cihazı, kulak arkası işitme cihazı, bte işitme cihazı, apollon işitme cihazı bakımı, işitme cihazı bte, işitme cihazı ıc, işitme cihazı ııc, işitme cihazı mc, işitme cihazı ıtc, işitme cihazı ıte, işitme cihazı mini bte, apollon işitme cihazı bakımı, işitme cihazı recever, işitme cihazı slim tüp. İşitme cihazı tamiri imkanı

kulak  İşitme cihazı, kulak arkası işitme cihazı, bte kulak işitme cihazı, apollon işitme cihazı bakımı, işitme kulak cihazı bte, işitme kulak cihazı ıc, işitme kulak cihazı ııc, işitme kulak cihazı mc, işitme cihazı ıtc, işitme cihazı ıte, işitme kulak cihazı mini bte, işitme cihazı recever, işitme cihazı slim tüp. İşitme cihazı tamiri yapılır