SONIC CHEER

Sonic çoşkulu insanlarla dolu

Sonic ‘in kaliteli ve etkileyici ses özellikleriyle donatılmış Cheer’ı sunar.Yeni güçlü cihazlara ek olarak,Cheer üç teknoloji seviyesi sunuyor.Böylece tek bir cihazla neredeyse tüm işitme cihazları karşılanabilecek.Her gün daha iyi bir işitme.

“4S Temeli” miz sayesinde yıllar boyu Sonic,gerçek bir hayran kitlesi oluşturdu.Ürünlerin çekirdeği olan dört değerimize sahip çıkıyoruz.Doğal ses, gürültüde konuşma anlaşılabilirliği, yaptığımız her şeyde sadelik ve göz alıcı stil.Sonic’in bu değerlerini her yönden Cheer’ ın nasıl örneklendirdiğini beraber görelim.

Kazanandıran bir performans
Doğal ses ,üstün kalite için tasarlanan dijital sinyal işlemcisiyle başlar;biz ona Konuşma değişkeni işleme platformu diyoruz.Bu endüstri harikası sistem benzersiz işitme deneyimi için sofistike özelliklerle donatılmıştır.

Konuşma Değişkeni İşleme
Fonem odak son derece hızlı bir WDRC sistemi, Fonem odaklı Konuşma değikeni işleme (SVP) , doğal ses ve konuşma netliği için kokleayı taklit eder. Fonem odak kullanarak, Cheer gelen sinyali doğru şekilde ölçer ve kişisel seslerin netliği için doğru zamanda doğru kazancı ekler. ,
Yeni zarf odağı yavaş bir WDRC sistemi, bu SVP değişkeni belirli kesimler için tasarlanmıştır, yaş, yüksek frekans eşikleri ve hava-kemik aralığı bilgisini göz önünde bulundurur. Zarf odağı ile, yüksek ve yumuşak fonemler arasındaki kontrast geleneksel SVP’den daha büyüktür ve daha dengeli bir davranış sergiler.

Adaptif Feedback İptali
Cheer’daki adaptif feedback İptal edici sistem daha hızlı çalışır feedback’e anında müdahale eder ve sonucunda ıslıksız, kolay dinleme sunar. Devamlı gelen sinyaldeki frekans içeriğini izler ve feedback’e benzer titreşimleri tarar. Feedback bulunduğunda, ters faz iptal edici hızlıca problemli bileşene ters sinyal uygular, böylece feedback daha duyulmadan ortadan kalkmış olur.

Yeni Fitting Mantığı:
Cheer ve diğer Sonic cihazlarını ayarlarken daha rahat edebilmeniz için Sonic’in özel Best Fit Fast fitting algoritması yeni güncellemeye sahip. Best Fit Fast SE (Konuşma Güçlendirme) konuşma algınalabilirliğini vurgular

Frekans Transferi
Konuşma Değişkeni İşleme ile bağlantılı olarak çalışan frekans transferi teknolojisi çok ileri yüksek frekans kayıplarına yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. Frekans transferi, yüksek frekans girdilerini sıkıştırır ve daha iyi işitmeye sahip düşük frekanslara transfer eder Frekans transferi erişimi dolayısıyla konuşma nüanslarının duyulabilirliğini geliştirir. SVP platformu pürüzsüz ve eşsiz ses olan orjinal sinyalin bant genişliğini korur .

Gürültüde Konuşmayı Anlama
Sıra iyi duymaya geldiğinde, tüm sesler eşit olarak çıkmaz. Cheer konuşma gibi sesleri ayırt ederken birçok Sonic sistemi kullanır, bu arada istenmeyen ve rahatsız edici sesleri ortadan kaldırır.

Adaptif Yönlülük
Adaptif yönlülük dinamik, günlük ortamlarda hastaların ihtiyaç duyduğu bir sistemdir. Ofis, restaurant, veya tur grubundaki sesler gibi çeşitli kaynaklardan gelebilir.Adaptif Yönlülük dört frekans alanında en yüksek sesin yönünü tayin etmek için gelen sinyali hızlıca analiz eder. Yönü belirledikten sonra, her bir bölümde en iyi kutupsal tepki ayrı ayrı verilir ve sinyal gürültü oranı geliştirilir

Rüzgar Gürültü Baskılama
Rüzgar gürültü baskılama amfilike edilen sesleri korur ve dışarıda geçirilen zamanı daha eğlenceli yapar. Rüzgar bulunduğu zaman, rüzgar gürültü baskılama özelliği hızlıca en düşük frekansları makul yönlülük tepkisine ayarlar ve maksimum azaltma uygulayarak anlık rahatlamayı korur.

Yumuşak Gürültü Baskılama
Önemli konuşma sinyallerini amlifike etmek işitme cihazının temel özelliğiyken, istenmeyen ses ve gürültüleri amplifike etmemelidir. Bunlar özellikle düşük seviyeli gürültülerdir: fan uğultusu veya buzdolabının yumuşak bir şekilde gürüldemesi. Yumuşak gürültü baskılama bu alçak fakat rahatsız edici gürültüleri azaltır, bunu yaparken de konuşmayla ilgili önemli sinyallerin amlifikasyonunu değiştirmez.

Konuşma Öncelikli Gürültü Baskılama
Bir işitme cihazının asıl amacı konuşma anlaşılabilirliğini en üst düzeye çıkarmaktır. Bu, konuşma gürültüyle karıştığı zaman zor olabilir. Konuşmayı ve gürültüyü düzgünce ayırt etmek çok zor olabilir, ve genellikle gürültü baskılama sistemleri konuşma anlaşılabilirliği için konfordan ödün veriyorlar. Cheer’daki sofistike konuşma öncelikli gürültü baskılama sistemi bu şekilde değildir. Konuşma öncelikli gürültü baskılama etraftaki gürültüden ayrı çalışır ve konuşmaları rahat ve net hale getirir. Sistem sürekli girdiyi kontrol eder ve sinyalin “parmakizi”nin modülasyonunu yapar. Yüksek oranda modifiye edilen sesler genellikle konuşmadır ve korunmalıdır; sesler modülasyon karakteristikleri

göstermeyen sesler genellikle gürültüdür ve baskılanmalıdır. Gürültüyü ayrıca ele alıp ve konuşma sinyaline dokunmadan bırakarak, konuşma öncelikli gürültü baskılama konfor verir ve öncelikli konuşma sinyallerini korur.

Genel Ortam
Tüm Cheer cihazları genel ortamda eller-serbest avantajı sunuyor. Bu efsane Sonic dinleme programı ses seviyesi, konuşmanın varlığı, frekans içeriği, ve harmonikler gibi
özel karakteristikler için sürekli olarak dinleme ortamını izler. Bu farklı ses özelliklerini analiz ederek, sistem hangi özellikler kombinasyonunu ve amplifikasyonunu faydalı
görürse otomatik olarak onu uygular. .

Veri Öğrenme
Basit ve zekice konuşun. Cheer 60’daki veri öğrenme hastanın yaptığı ses değişikliklerini cihazın ses kontrolünü kullanarak yapar, SoundGate, veya bir Uzaktan Kumanda cihazı. Zamanla ses değişikliklerini izleyerek, bu özellik amplifikasyon ayarlarıyla kullanıcı tercihlerini eşleştirip yavaşça kullanıcı tercihlerine adapte ediyor

Binaural Koordinasyon
Binaural koordinasyon ile, Cheer sol ve sağ cihazlar arasında olanları kablosuz olarak aktarabiliyor. Kullanıcının her bir cihazı ayrı ayrı ayarlamasına gerek kalmadan, binaural koordinasyon her iki cihazın da birlikte eşsiz bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

Ses ve Program Değişiklikleri
Bir cihaz üstünde ses seviyesine veya dinleme programına yapılan değişiklikler “Binaural olarak” diğerine senkronize edilir. İstenilen değişiklik her iki cihazda da aynı anda gerçekleşir.

Telefonsuz Kulak Kontrolü
Bir kulak Otomatik Telefon programına geçerse, Cheer diğer cihazı telefonsuz kulak gibi algılar ve kazancı azaltır veya bu taraftaki girdiyi sessize alabilir. Bu da sesler tarafından oluşturulan etraftaki dikkat dağıtıcıları azaltır ve telefondan gelen algılamayı artırır.

Bağlantı için Cheer
Kablosuz bağlantının rahatlığını yaşayın.

SoundGate 3
SoundGate 3 cihazı Cheer ve neredeyse Bluetooth özellikli tüm harici ses cihazları arasında kablosuz bağlantı sağlar.

SoundGate Mik
Zorlu ortamlarda zahmetsiz işitme SoundGate Mik ile eşsiz bir boyutta. Basitçe SoundGate Mik cihazını konuşmacının kıyafetine klipsleyin veya yakınında tutmasını rica edin. Konuşmalar doğruca SoundGate 3 vasıtasıyla hastanın işitme cihazlarına transfer edilir.

TV Adaptör 2
Arkanıza yaslanın, rahatlayın, ve show’un tadını çıkarın.Opsiyonel TV adaptörü 2’yi televizyona bağlayın, ve SoundGate 3 sesi doğruca Cheer’a aktarsın.

Telefon Adaptörü 2
Kablolu telefon kullanan hastalarınızı unutmayın. Opsiyonel bir aksesuar, Telefon Adaptörü 2 kablolu telefonlar ve SoundGate 3 arasında binaural kablosuz bağlantı sağlar, telefonsuz cep telefonu konuşmalarını bile net ve canlı hale getirir.

Iphone ve Android™
akıllı telefonlar için SoundLink Uygulaması kullanıcılar yeni uygulamamızı alkışlayacaklar. SoundGate 3 ile birlikte yeni SoundLink Uygulaması dinleyicilere ses, program, ve dinleme kaynaklarını iPhone veya Android akıllı telefonlarından değiştirme imkanı verir.

RC-N Uzaktan Kumanda
Tüm Cheer kablosuz cihazlar yeni tasarlanmış RC-N Uzaktan kumanda ile uyumludur. Bu küçük, kullanımı kolay, sağ duyulu program ve ses değişikliği sağlayan şaşırtıcı pil ömrü ile cebe veya çantaya kolayca sığar.

FittingLINK ile Kablosuz Programlama
FittingLINK küçük, hafif bir kablosuz programlama cihazıdır. Fitting seansları esnasında hastanızın ve sizin eforunuzu minimum düzeye indirir. Sadece fleks programlama kablosunu hastanın boynuna yerleştirin ve bilgisayarınızdan EXPRESSfit programını açın. EXPRESSfit kablosuz cihazlara olan bağlantıyı tanıyacak ve fitting seansına her zamanki gibi devam etmenizi sağlayacaktır. Hiçbir kabloya, bilgisayara veya cihaza takılan bağlantı

aparatına gerek yok ve böylece tüm dikkatinizi hastanıza verebilirsiniz.

Cheer’ın, kişisel yaşam tarzınız ve işitme ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere Cheer 60, Cheer 40 ve Cheer 20 olarak üç teknoloji seviyesi ve çeşitli modelleri vardır. Hangi Cheer ürününün sizin için doğru olduğunu işitme uzmanınıza danışın.

Bursa osmangazi kulak cihazımı almak istiyorsunuz, Bursa’da mı oturuyorsunuz? Daha önce işitme cihazı kullandınız mı, kullandığınız işitme cihazından memnun değil misiniz?

İşitme cihazı, kulak arkası işitme cihazı, bte işitme cihazı, sonıc cheer, işitme cihazı bte, sonıc cheer, işitme cihazı ıc, işitme cihazı ııc, işitme cihazı mc, işitme cihazı ıtc, işitme cihazı ıte, işitme cihazı mini bte, işitme cihazı recever, işitme cihazı slim tüp.

kulak  İşitme cihazı, kulak arkası işitme cihazı, bte kulak işitme cihazı, işitme kulak cihazı bte, sonıc cheer, işitme kulak cihazı ıc, işitme kulak cihazı ııc, işitme kulak cihazı mc, işitme cihazı ıtc, işitme cihazı ıte, sonıc cheer, işitme kulak cihazı mini bte, işitme cihazı recever, işitme cihazı slim tüp.

Yeni model Sonic Cheer işitme cihazı satış tamir ve uygulaması,

Yeni model Sonic Cheer kulak arkası işitme cihazı satış tamir ve uygulaması,

Yeni model Sonic Cheer kulak içi işitme cihazı satış tamir ve uygulaması işitme cihazı merkezimizde uygulanır.

 

Altıparmak Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Beşevler Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Büyükorhan Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Çekirge Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Gemlik Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Gürsu Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Harmancık Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

İhsaniye Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

İnegöl Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

İznik Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Karacabey Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Keles Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Kestel Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Mudanya Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Mustafakemalpaşa Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Nilüfer Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Orhaneli Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Orhangazi Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Osmangazi Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Yenişehir Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

Yıldırım Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

23 Nisan Sonic Cheer işitme cihazı satış ve işitme cihazı tamiri,

 

Altıparmak Sonic Cheer Kulak kalıbı.kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Beşevler Sonic Cheer Kulak kalıbı.kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Büyükorhan Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Çekirge Sonic Cheer Kulak kalıbı.kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Gemlik Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Gürsu Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Harmancık Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

İhsaniye Sonic Cheer Kulak kalıbı.kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

İnegöl Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

İznik Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Keles Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Kestel Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Mudanya Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Mustafakemalpaşa Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Nilüfer Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Orhaneli Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Orhangazi Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Osmangazi Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Yenişehir Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

Yıldırım Sonic Cheer Kulak kalıbı.Kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı,

23 Nisan Sonic Cheer Kulak kalıbı.kulak kalıbı hortumu işitme cihazı bakımı