Kulak Arkası Bursa da İşitme Cihazları Bakımı Ve Tamiri

Kulak Arkası Bursa da İşitme Cihazları Bakımı Ve Tamiri Hakkında;

Çünkü biz sizi anlıyoruz!
Sıradan gözlük tipi işitme cihazları tüm sesleri aynı oranda yükselir. Böyle cihazlarla kafelerde, restoranlarda arka plan gürültüsü içinde oturup sohbet etmeye çalışmanın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Programlanabilir, dijital ve kemik iletimli gözlük tipi işitme cihazı olan contact star evo1 ise en güçlü ses sinyallerini bile gürültü olarak ayırt edebilir. Hassas dinamik sinyal işlemleme özelliği sayesinde gürültüyü değil gerçekten duymak istediklerinizi duymanızı sağlar!

Dijital geniş bant ses kalitesi ile net işitme
Havayolu iletimiyle çalışan alışılmış işitme cihazlarının aksine contact star evo1, sesleri geniş bant vibrasyon alıcısında üreterek deriye doğrudan temasla mastoid kemiğe iletir. Buradan sinyaller kemik yoluyla iç kulağa ulaşır, iç kulakta da işitme sinirinin anlayabileceği sinirsel darbelere dönüştürülür. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde contact star evo1, çoğu kişi için cerrahi işleme harika bir alternatiftir!

Duymanın en şık yolu!
İşitme cihazı gözlük yapılırken içine yerleştiriliyor, bu sayede hem göze çarpmıyor hem de son teknoloji işitmeyi en zarif biçimde kullanma imkanı sağlıyor. Farklı çerçeve ve gözlük sapı modelleri ile kadın-erkek herkese, her zevke hitap edebiliyor.

Daha fazla bilgi için size en yakın Meders’e uğrayın!

  • Farklı model ve renklerde gözlük sapları ve çerçeveleri
  • Güçlü ve programlanabilir dijital amplifikatör
  • Mükemmel ses şiddeti
  • Entegre telefon telecoili ve açma-kapama-telecoile geçirme düğmesi sayesinde kolay kullanım
  • Neme ve kire karşı dayanıklı
  • Gerektiğinde CROS sistem olarak da mevcut

Kulak Arkası Bursa da işitme cihazları bakımı ve tamiri Bursa Nilüfer kulak cihazımı almak istiyorsunuz, Bursa’da mı oturuyorsunuz? Contact star bursa. Daha önce işitme cihazı kullandınız mı, kullandığınız işitme cihazından memnun değil misiniz?

İşitme cihazı, kulak arkası işitme cihazı, bte işitme cihazı, işitme cihazı bte, işitme cihazı ıc, işitme cihazı ııc, contact star bursa, işitme cihazı mc, işitme cihazı ıtc, işitme cihazı ıte, işitme cihazı mini bte, işitme cihazı recever, işitme cihazı slim tüp.

kulak  İşitme cihazı, kulak arkası işitme cihazı, contact star bursa, bte kulak işitme cihazı, işitme kulak cihazı bte, işitme kulak cihazı ıc, işitme kulak cihazı ııc, işitme kulak cihazı mc, işitme cihazı ıtc, contact star bursa, işitme cihazı ıte, işitme kulak cihazı mini bte, işitme cihazı recever, işitme cihazı slim tüp çocuk işitme cihazları