KABLOSUZ BLUETOOTH ÜRÜNLER

Kablosuz  ürünler le hayata adım atın… Kulak cihazları son zamanlarda bluetooth  modelleri ile son zamanlarda işitme cihazı sektörüne yeni boyut katmıştır.

Soundgate Bluetooth® için Tasarlanmıştır
Örneğin, SoundGate 3 Bluetooth özellikli her hangi bir cihaza -telefonunuz veya dijital bir ses çalara bağlanabilmenizi sağlar. Sadece SoundGate 3 üzerindeki bir butona basın ve sesleri işitme cihazlarınıza aktarın. SoundGate 3 cihazını cebinizde veya boynunuzda taşıyabilirsiniz böylece mikrofonu sesinizi telefon aramalarınız için hands-free olarak alır

Telecoil sistemler için loop
SoundGate aynı zamanda yardımcı dinleme sitemlerinden de yararlanmak için kullanılır. Sinema , sınıf, ibadethane veya loop/telecoil sembolü olan farklı bir mekanda SoundGate işitme cihazlarınızı oradaki sese bağlayabilir.

Uzaktan Kontrolün Rahatlığı
SoundGate Bluetooth’u kullanmadığınız veya başka bir Sonic aksesuarı kullanmadığınız zamanda da ekstra bir rahatlık sunuyor. İşitme cihazlarınız için uzaktan kontrol özelliği sayesinde işitme cihazalarınız üzerindeki butonlara ulaşmaya gerek kalmadan, programları ve ses seviyesini SoundGate üzerindeki şık butondan değiştirebilirsiniz.

T V Adaptörü ile Her Şov’un Tadını Çıkarın
TV Adaptörü 2 ile, en güzel TV saatleri artık sizin. TV Adaptörü 2 televizyonuna fiziksel olarak bağlanıp sesleri SoundGate 3’e aktaran bir opsiyonel aksesuardır. Bir show izlemek istediğinizde, ses direk olarak Sonic işitme cihazlarına aktarılır. Spor, haberler, şovlar ve filmlerin kulaklarınızın içinde olması gibi. SoundGate 3 aracılığıyla sesi kontrol edebilir – kişisel tercihinize göre artırıp azaltabilirsiniz. TV Adaptörü 2 favori programınızdan rahatlıkla zevk almanızı sağlar, her televizyonunuz için bir adaptör isteyeceksiniz.

Telefon Adaptörü ile Hiçbir Aramayı Kaçırmayın
SoundGate 3 ile cep telefonundan bir aramayı kabul etmek zaten çok kolay. Peki sabit telefonunuzdan? Burada Telefon Adaptörü devreye giriyor. Telefon Adaptörü ‘nü sabit hattınıza bağlayın, ve SoundGate ile çalışıp gelen aramada sizi uyarır ve uzaktan cevaplamanızı sağlar ve konuşmaları işitme cihazlarınızdan duyabilmenizi sağlar. Sesi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Telefonda konuşmak hiç bu kadar kolay veya net olmamıştı.

SoundGate Mikrofon ile daha fazla bağlanın
SoundGate Mikrofonu ile, hastalar uzaktaki konuşmacıyla aradaki mesafeyi kapatıyor. Eğitmeni duymanın ideal bir yolu veya masanın diğer ucunda oturan bir arkadaşınızı. Sadece mikrofonu konuşmacının kıyafetine klipsleyin ve yakınında tutmasını rica edin. Sesleri hastanın işitme cihazlarının yakınında duran SoundGate aracılığıyla iletecektir.

Soundlink Uygulaması ike uzaktan kumanda cep telefonunuzda
Apple Store ve Android Store’dan ücretsiz olarak cep telefonunuza indirebileceğiniz Soundlink uygulaması ile kablosuz bağlantının keyfini yaşayın.

Bursa Nilüfer  de kulak cihazımı almak istiyorsunuz, Bursa’da mı oturuyorsunuz? Daha önce işitme cihazı kullandınız mı, kullandığınız işitme cihazından memnun değil misiniz?

İşitme cihazı, kulak arkası işitme cihazı, bte işitme cihazı, işitme cihazı bte, sonıc kablosuz ürünler, işitme cihazı ıc, işitme cihazı ııc, işitme cihazı mc, işitme cihazı ıtc, işitme cihazı ıte, işitme cihazı mini bte, işitme cihazı recever, işitme cihazı slim tüp.

kulak  İşitme cihazı, kulak arkası işitme cihazı, bte kulak işitme cihazı, işitme kulak cihazı bte, sonıc kablosuz ürünler, işitme kulak cihazı ıc, işitme kulak cihazı ııc, işitme kulak cihazı mc, işitme cihazı ıtc, işitme cihazı ıte, işitme kulak cihazı mini bte, işitme cihazı recever, işitme cihazı slim tüp.