İnterton Ready İşitme Cihazı Tamiri

Interton olarak sürekli ekonomik fiyatlarda ileriye dönük, yetenekli, etkili ve kaliteli işitme çözümleri sunmayı amaçlamaktayız. Bu da işitme cihazı kullanıcıları için hayatı kolaylaştırır ve daha keyifli hale getirir.

İşitme cihazı kullanıcıları yeni Interton Ready işitme cihazıyla, konuşmaların ve çevredeki seslerin keyfini çıkarsınlar. Interton Ready, test edilmiş ve kanıtlanmış GN teknolojisini kullanarak, her durumda harika bir işitme deneyimi sunar.

Yeni Interton Ready, işitme cihazlarıyla birlikte sunulan, kullanımı kolay bir yazılım olan Interton Fitting ve yeni akıllı telefon uygulaması olan Interton Sound’u kullanmak, kullanıcıların ses profillerini, ses seviyesini ve çok daha fazlasını ayarlamasına imkan sunuyor. Ve bununla da kalmıyor Made for Apple ile doğrudan ses aktarımı sağlıyor. Bu sayede doğrudan telefon görüşmelerinizi yapabilir, müzik dinleyebilir sevdiğiniz bir filmi izleyebilirsiniz. İşitme cihazı kullanıcısı Apple cihazlarından işitme cihazlarına rahat ve kolaylıkla erişebilir ve kontrol edebilir.

Tamir bakım olanakları.